cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Arka kapakta leke

(Topic created on: 03-20-2022 06:53 PM)
304 Views
ahmet65
Active Level 4
Options
Galaxy M

Telefonumda arka kapağında lekeler var ışığa bakınca belli oluyor  ne yaptıysam silsil geçmiyor 

İnternet ten baktım bir çok kişinin başına gelmiş 
Şikayetvarda gördüm ne yapmam lazım başka bi yöntem varımdır silmenin yok sa yetkili servisemi versem 
Belki sizinde arka kapağında lekeler olabilir ışıkta belli oluyor samsungun çoğunda var bu kronik sıkıntı 
7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bende var Tel A21s her tarafı dolu hergun siliyorum geçmiyor tek çözüm kapak değişecek ama tekrar aynısı olcak
ahmet65
Active Level 4
Galaxy M
Aynen bu kadar para veriyorsun **bleep** malzeme kullanıyorlar iyi ki kılıf var yoksa hergün baksam sinir olcam
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba
Eğer lekelerden rahatsız oluyorsanız cihazı garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum arka kasa kapağı değişecektir.
ahmet65
Active Level 4
Galaxy M
Burda samsung yetkili servisi yok en yakın olanda çok uzakta
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim ,

Kullandığın kılıf orjinal değilse Kapak değişmeyenilir çünkü ,servisin yetkili cevabı bu yöndeydi
ahmet65
Active Level 4
Galaxy M
Zaten ücretsiz değişmez para ister
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ahmet65,

Bu durumun, Samsung yetkili servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesini isterseniz, size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes