cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Arama aldığımda karşı taraf çalmadığını söylüyor

(Topic created on: 12-27-2021 06:43 PM)
100 Views
begonvil
Active Level 2
Options
Galaxy M
Merhaba eski telefonumda bu sorun yoktu. Bu telefona geçince bu sorunu yaşamaya başladım. Telefonum açık olduğu halde ve çektiği  halde karşı taraf arama yapmak istediğinde hiç çalmadığını söylüyor. Bu bazen oluyor. Yaşayan var mı bu sorunu?
M52 model 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba begonvil,

Bulunduğunuz konumda operatörün verdiği sinyal kalitesini alamıyor olabilirsiniz.  Ayarlar > Bağlantılar > Mobil ağlar > Ağ operatörleri > Otomatik olarak seç bölümüne izin verilmelidir. 

Bu durum için Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Sistem Uygulamalarını Göster > Telefon > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz.

Uygulamalar > Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
hadiddemir
Active Level 5
Galaxy M
Evet bazen benim telefonda da oluyor sebebini bilmiyorum
hacimurat
Active Level 1
Galaxy M
Not 10 var bencede oluyor kapatıp açınca düzeliyor anca
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba begonvil,

Bulunduğunuz konumda operatörün verdiği sinyal kalitesini alamıyor olabilirsiniz.  Ayarlar > Bağlantılar > Mobil ağlar > Ağ operatörleri > Otomatik olarak seç bölümüne izin verilmelidir. 

Bu durum için Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Sistem Uygulamalarını Göster > Telefon > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz.

Uygulamalar > Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

Teşekkürler.
MOD

0 Likes