cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android11 Güncellemeden sonra HDR sorunu

(Topic created on: 04-07-2021 05:51 PM)
413 Views
Orhn_00
Active Level 1
Options
Galaxy M

Arkadaşlar Android 11 güncellemesinden sonra M51'de Hdr özelliği yok denecek kadar kötü sizde hata raporu yada şikayette bulunursanız. Belki hindistandaki gibi bizede güncelleme ile sorunu çözerler 

imageGüncellemeden Önceki HDR, renk zenginliğine bakın birde aşağıdaki 3. Fotoya bakın bariz bir sorun var ortada

imageGüncellemeden önce Hdr açık

imageBu görselde Hdr açık altındakinde kapalı ama neredeyse hdr efekti yok (güncellemeden sonra çekildi)

imageGüncellemeden sonra HDR kapalı

5 Comments
plüton
Active Level 10
Galaxy M
Android 11 ile Farklı modellerde benzer sorunlar oluştu kamera pil ve rem sorunları dile getiriliyor Samsung un sorunları çözmesi 2 ayı bulur diye tahmin ediyorum 🙋
Orhn_00
Active Level 1
Galaxy M
Aslında hindistanda falan martta aynı sorunlar çözüldü bize nisanda güncelleme gelince sandım ki düzeltilmiş halini yollarlar ama, yollamamışlar, birde çok küçük bir yama gelicek 100mb kadar bir şey tr'de neden bu kadar geç geliyor anlamıyorum
plüton
Active Level 10
Galaxy M
birden fazla modelde benzer sorunlar mevcut düzeltme güncellemeleri nisanda gelirmi inşallah 🤔
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Bu sorun diğer ülkede çözüldü yakın bir zamanda türkiyede güncelleme yayınlanacaktır ve sorununuz düzelecektir
Orhn_00
Active Level 1
Galaxy M
Umarım yakın zamanda olur dediğin gibi, diğer ülkelerde android 11 yayınlandıktan 1 hafta sonra düzeldi bizde de düzelir herhalde