cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android için yardım paylaşımlarının etkisi

(Topic created on: 10-17-2022 01:48 PM)
131 Views
Note4_M12_Kullanıcı
Expert Level 5
Options
Galaxy M

Arkadaşlar merhaba,bu platformda ısınma,kasma,donma,şarjın çabuk bitmesi vb.durumlar için sorun yaşayanlara yapmış olduğum paylaşımların ne kadar faydası olduğunu bir kez daha hatırlatmak istedim.Kendi cihazım M12 ve ekran yenileme 90hz,adaptif pil ve adaptik güç tasarrufu kapalı,arksplan veriler açık bir şekilde kullandığında ram miktarımın 3gb'ın üstüne çıktığını ve kullanılmayan durumlarda bile 2.9 -2.8gb olarak kaldığını,kullanım sırasında 3gb - 3.5gb 'a kadar çıktıgını gördüm ama sizlere yapmanızı istediğim ayarlarla ilgili paylaşmış olduğum ayarları uygulandığında cihazı ram miktarı kullanımda maksimum 2.4gb ve kullanımda değilken maksimum 1.8gb oldugunu gördüğüm için sizlere bu paylaşımları yapıyorum.Bazı arkadaşlar "3310 alırdık bu kadar ayarı yapana kadar!"gibi saçma yorumlar yapıyor ama sadece şar,ısınma,donma değil,kişilsel verilierinizi nasıl koruyaczğınızı ve markanın yazılımla açtığı bilgi paylaşımlarını nasıl kapatabileceğiniz ile internet koymanızı nasıl daha verimli kullanabileceğinizin de paylaşımlarını yapmaktayım.Cihazının bu gibi sorunu olanlara eğitim videolarının bulunduğu link sayfasını paylaşabilirim.Özellikle kanal eğitim videolarını izlediğinizde bir cep telefonu ile nelerin izinsiz zçıldıgını ve kullanıldığını gördüğünüzde çok şaşıracaksınız Link isteyen özelden yazabilir.

0 Comments