cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 13 gelince dünyanız mı kurtulacak?

(Topic created on: 11-24-2022 01:46 PM)
518 Views
FurkanM52TabS9Plus
Active Level 7
Options
Galaxy M

Bu ne arkadaş forumun tamamı 13 güncellemesi ile ilgili. yeminle android 12 den %97 farkı yok. 

Yani gelince elinize ne geçecek. 
15 Comments
Galaxy M
👏👏👏gerçekten bıktırdılar.Ay fotoğrafı atanlar,sürekli her şeyden şikayet edenler,daha önce defalarca cihaz sorunlarıyla ilgili paylaşım yapılmasına rağmen aynı konularda sürekli paylaşım yapanlar,yeni güncelleme için ağlamaklı paylaşım yapanlardan bu platform asıl amacının dışına çıkıyor!
Shens
Active Level 5
Galaxy M
Android 13 de umarım sorunlar giderilmiş olur, Android 12 için hard reset bile atmıştım ama çözüm olmadı, sorunu gidermek için rapor gönderdim konu ile alakası bile olmayan şeyler yazmışlardı
tevfiktemiz
Active Level 1
Galaxy M
Aynen insanların beklediği gibi büyük değişiklikler yok
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy M
Sosyal medyada, bu forum'da YouTube'da şaşalı Android 13 tanıtımları o kadar abartıldı ki, haliyle insanların beklentileri çok yükseldi. herkes zannetti ki yeni ve bambaşka arayüzlü uçan, kaçan, ayfonlaşan bi telefonum olacak. 😅 Halbuki o kadar yazdıldı, anlatıldı birkaç önemsiz ufak nüans dışında başkaca hiçbir değişiklik yok diye, ama okuyan yok ki.
Galaxy M
Maalesef maalesef. İnan 12 den farkı yok ya.
0 Likes
Comradee
Active Level 7
Galaxy M
İnsanlar güncelleme bağımlısı ben güncelledim android 13e değişen hiç birşey yok boş güncelleme yani