cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 12 de Mesaj gönder özelliği yok

(Topic created on: 06-05-2022 10:40 AM)
75 Views
JADEmre
Active Level 6
Options
Galaxy M

image
Onceden klavyenin sag altinda bulunan tus basitigimda gonderebiliyordum guncellemeden sonra ise bildirim paneli uzerinden gondermek zorunda kaldim araba surerken filan benim icin gondermek cok zor oluyor eski haline getirebilirmiyim bide mesaj gonderdikten sonra mesaj panali kapaniyordu artik mesaj acinca bildirim gitmiyor

22 Comments
Solution
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba,
Android 12 ile maalesef ki o özellik kaldırıldı. Bu yüzden de eski haline döndürme yolu yok.
JADEmre
Active Level 6
Galaxy M
Her gelen buyuk guncelleme ile bircok sey kayboluyor keske bazi ayarlamalari kullanicilar yapabilse
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy M
Kaldırıldı mı? Ben de Android 12'deyim ama gönderebiliyorum. 🤔🤔🤔
Galaxy M
Android 12 de o özellik yok yeni güncelleme ile nedense mevcut özellikler kalkıyor çok saçma
JADEmre
Active Level 6
Galaxy M
Gercekten cok sacma
Galaxy M
İyki paylaştınız benim tel 11 de 12 ye güncellemeyeceğim belki ama cidden saçma kaldırmaları
JADEmre
Active Level 6
Galaxy M
Güzel güncelleme ama eskilerden kalan ozelleikleri almalari cok sacma bide arada ufak tefek baglar var telefonu surekli kapatio aciyorum duzelsin diye
JADEmre
Active Level 6
Galaxy M
Hyr yazdigim zaman alta gomder tusu cikmiyor
Freedy62
Active Level 4
Galaxy M
Benim tlf da WhatsApp tan msj gelince bildirimde artık msj ın kimden geldiği ve msj görünmüyor sadece mesajınız olabilir diye bi bildirim geliyor.Sizde de böyle mi acaba?