cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 12 One Ui 4.1 sonrası Resim içinde resim video oynatma hatası

(Topic created on: 04-19-2022 09:23 AM)
188 Views
MustafaAkoglu
Active Level 2
Options
Galaxy M

Samsung Galaxy m52 5g cihazım one ui4.1 güncellemesini aldı. Güncellemeyle birlikle resim içinde resim  ( örneğin whatsapp ile görüntülü konuşurken ana menüye döndügünüzde sağ alta konuşmanın devam etmesi) özelliğinin yeniden boyutlandırma, iki parmak hareketleriyle büyültme küçültme gibi yenilikler eklendi. Ancak büyültme kücültme yaptıktan sonra tekrar tam ekran yapamaz oldum. Videonun üstüne tıkladığımda normalde ayarlar büyüt ve kapat seçenekleri çıkması lazımken hicbirşey çıkmıyor. Tek çare uygulamayı durdurmak. Bu dediklerim samsung internetten video oynatırken ana menüye dönme, netflixden film izlerken ana menüye dönme gibi resim icinde resim olaylarını da kapsıyor. Uygulamayı durdurmak gerektiğinden can sıkıcı bir durum .

4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Başka uygulamalar deneyin o zaman bu kadar basit Samsung ileride düzeltir belki ama başka uygulamalar deneyin 😊
MustafaAkoglu
Active Level 2
Galaxy M
Google duo ve whatsappta aynı sorunu yaşıyorum. Problem uygulama kaynaklı değil malesef. Geçici çözümü resim içinde resim özelliğini tüm uygulamarda kapatarak buldum.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
İyi yapmışsın 😊
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba MustafaAkoglu,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD