cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 11 sonrası sarj az gitmeye başladı

(Topic created on: 03-27-2021 11:26 AM)
212 Views
erkandeniz
Active Level 7
Options
Galaxy M

m31s sarj 2 günü çıkarıyordu. kullanım alışkanlıklarım aynı fakat 11den sonra anca 1 buçuk gün yetmeye başladı. sakın adaptif pildi, uygulamalar uyku falan şeylerden bahsetmeyin bütün pil ayarları eskiden neyse şimdide aynı yaptım. kullanıcı arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.  saygılar

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Sarj süreleri kullanıma bağlı olarak değişebilmektedir. Kullanımlarınızı kontrol edebilirsiniz. Sarj süresi her geçen gün daha fazla düştüğünü ve kullanımın azaldığını **bleep** ederseniz durumla ilgili hata raporu göndererek kontrol ettirebilirsiniz. Birde optimize için yedekleme ve sıfırlama öneriyorum güncelleme sonrasında. 

View solution in context

0 Likes
7 Comments
rasit
Active Level 7
Galaxy M
Bu gayet normal bir durum bence animasyonlar daha fazla olduğu için pil daha fazla kullanılıyor olabilir
0 Likes
erkandeniz
Active Level 7
Galaxy M
yoo hiç öyle ahım şahım bir animasyon görmedim
0 Likes
Enesmaz
Active Level 6
Galaxy M
Pişman mısın günceşlediğine
0 Likes
erkandeniz
Active Level 7
Galaxy M
evet
0 Likes
abuzittin07
Active Level 6
Galaxy M
çok istiyordu.millet 11 gelmedi diye okadar bildirim yazdim buraya geçmeyin diye.gecmis olsun.11 pişmanlık.bilincli olarak tlf performansı dusuruluyo
rasit
Active Level 7
Galaxy M
E haliyle pazarlama stratejisi millete daha iyi daha pahalı telefonlar aldırmak için
0 Likes
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Sarj süreleri kullanıma bağlı olarak değişebilmektedir. Kullanımlarınızı kontrol edebilirsiniz. Sarj süresi her geçen gün daha fazla düştüğünü ve kullanımın azaldığını **bleep** ederseniz durumla ilgili hata raporu göndererek kontrol ettirebilirsiniz. Birde optimize için yedekleme ve sıfırlama öneriyorum güncelleme sonrasında. 

0 Likes