cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 10'da neden açılır pencere kullanılamıyor?

(Topic created on: 07-27-2020 01:02 AM)
26668 Views
UçanTosbağa
Active Level 6
Options
Galaxy M
Ekran kapalıyken gruplar harici mesaj gelmesi halinde açılır pencere gelsin diye ayarlamıştım ama nedense kullanılamaz diyor. Çok saçma değil mi? Nasıl çözcez?

image
8 Comments
Solution
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy M
Selam Dostum,

Bunun maalesef bir çözümü yok.

Çünkü whatsapp tan bu özellik kalktı.
0 Likes
UçanTosbağa
Active Level 6
Galaxy M
yanlış biliyorsun evde android 9 olan j7 core cihazı da var onda bu özellik kullanılabiliyor. hatta m30s android 9 dayken de kullanılabiliyordu. android yükselince özelliği mi kısıyor wp
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy M
Kardeşim android 10 a kecince kaldırdılar zaten.
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
"Ayarlar > gelişmiş özellikler > açılır pencere görünümü > Whatsapp = Açık" Yapın. Veya Son uygulamalar ekranına gelip Whatsapp simgesinin üstüne tıklayın. Açılan kısımda "Açılır pencere moduna geç" görüceksiniz onu seçerek açılır pencere görünümüne geçebilirsiniz.

Whatsapp içerisinde daha önceden var olan özellik ise maalesef kaldırılmıştır.
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy M
Yok öyle değil bolt önceden whatsapta açılır pencere bildirimi vardı şimdi kalktı.
UçanTosbağa
Active Level 6
Galaxy M
o zaten var ama eskiden ekran kapalıyken direkt mesajı cevaplayabiliyordum gelen açılır pencereyle. genelde mesajları direkt okuma için kullanıyordum bir tık zorlaştırılmış. android 9 olan başka samsumg cihazda bulunup android 9 la kullanılabileceğimiz özelliklerin sınırlandırılması çok saçma. paramızla rezil oluyoruz
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Whatsappta olan özelliğin kalktığı biliyorum. Açılır pencere görümü kullanmak istiyorsa maalesef bu şekilde kullanabilir. Android 10 ile maalesef böyle yapıldı.
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Cihazımız android 10 geçtiğimiz için whatsaptan aktif edilememiş olabilr yada bu özellik

Tamamen android 10 ile kalkmış olabilr
0 Likes