cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 10 SD karta uygulama taşıma

(Topic created on: 06-18-2020 12:04 AM)
11353 Views
haktan5
Active Level 2
Options
Galaxy M

merhabalar acaba android 10 sürümünü kullanıp SD karta uygulama taşınabiliyor mu? benim cihazımda böyle bir özellik bulunmuyor sanırım. Cihazıma özgü mü yoksa tüm android sürümünde de böyle mi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba haktan5,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Cihazların yazılım konsepti özellikleri değişmektedir. Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
22 Comments
colera
Active Level 3
Galaxy M
ayarlar/uygulamalar/Xprogramı(neyinistiyosaniz)/depolama/değistir/sd kart yolunu izleyerek ulasabilirsiniz efendim iyi gunler not olarak;her uygulama sd karta tasinmaz ornegin indirdiginiz 10 uygulamadan desteklenen 3 uygama gibi bi sayi tasinabilir bu uygulamabin desteklemesi ile alakalidir bilgilerde silinme olabilir ve sd kart kalitesine gore hiz yavaslayabilir
haktan5
Active Level 2
Galaxy M
hocam yorum için teşekkürler fakat hiçbir programda değiştir ibaresi gelmiyor ben de bundan dert yanıyorum
colera
Active Level 3
Galaxy M
telefonun kendi uygulanasi fln sa tasinmaz belli bi boyutu geciyosa yine taşınmaz
0 Likes
haktan5
Active Level 2
Galaxy M
hocam telefonuzun modelini söyler misiniz?
0 Likes
colera
Active Level 3
Galaxy M
galaxy a51
0 Likes
colera
Active Level 3
Galaxy M
galaxy c5 ve lg g4 stylus kullandim ikinindede vardi bu ozellik android 5 veya 6 ustu sd kart takilan tum cihazlarda bu ozellik var
0 Likes
colera
Active Level 3
Galaxy M
bu uygamada oyle bir secenek yok mesela
0 Likes
haktan5
Active Level 2
Galaxy M
benim de önceki cihazların da bu özellik vardı haklısınız daha alt andorid sürümlerinde gerçekleştiriyorum bu durumu fakat ne hikmetse M20 cihazımda hiçbir uygulamayı SD karta aktaramıyorum
0 Likes
colera
Active Level 3
Galaxy M
instagram uygulamasi varmi varsa onda deneyin onda kesin cikmasi lazim cikmiyorsa cihaz ozellikleri dusuk oldugu icin sorun cikartmamasi icin kapatilmis veya yazilimsal bir hata olabilir
0 Likes