cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 10 Planlanan yayınlanma tarihi rezaleti

(Topic created on: 01-13-2020 10:57 PM)
337 Views
semihh
Active Level 1
Options
Galaxy M

Android Pie Nisan gibi hindistanda yayinlanmisti. Bize ise Haziranın sonlarina dogru geldi. Şimdi ise Android 10 2019da hindistanda yayinlandi ve bize en erken bu ayın 16sı en geç şubatın 16sı diyor. Kusura bakmayın ama Samsung gibi çoğu telefonu neredeyse aynı olan bi marka için bir yazılım güncellemesi yapmak bu kadar zor mu idrak edemiyorum. Çoğu M ve A kullanıcısı telefonunu aldığından beri sorunları olduğunu söylüyor ve bu sorunların büyük bir kısmı yazılımsal. Gerçekten 1 ay sonra yayınlarlarsa üstüne üstlük yazılımsal sorunları yine gidermeslerse sıradaki telefonumun değil Samsung, herhangi bir android cihaz olma ihtimalı bile kalmaz. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba semihh,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Samsung cep telefonlarımızda üç farklı yazılım bulunmaktadır. Bunlar; Avrupa bölgesi genel yazılım versiyonu, Türkiye için geliştirilen yazılım versiyonu ve diğer ülkelerde kullanılan ortak yazılımdır. Yapılan ek çalışmalar da normal olarak vakit almaktadır.Yazılım testleri sonucu başarılı olursa FOTA açılmaktadır. Fakat Samsung Türkiye olarak müşterilerimizin güncellemelerine en hızlı şekilde ulaştırmak ve oluşan bu zaman farkını en aza indirmek için, elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Talep ve şikayetlerinizi an ve an yazılım ekibimize aktarmaktayız. Yetkili ekibimiz durumun ve taleplerin farkındadır. En hızlı şekilde güncelleme çalışmaları devam etmektedir. Dilerseniz güncellemelerimizi link üzerinden kontrol edebilirsiniz;

http://www.guncelmiyiz.com/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
buseekrhn
Active Level 1
Galaxy M
Bölge bölge güncellemeler gelmektedir.Güncelmiyiz.com takip edebilirsin.Bana da bugün güncelleme geldi.Test edilip bizlerle paylaşıyorlar biraz sabretmeyi bilmeliyiz.
0 Likes
yuksellslak
Active Level 10
Galaxy M
Arkadaşım biraz sabret Türkiyeye hep geç gelir bu bilinen bir şey
0 Likes
yunusbagci
Active Level 6
Galaxy M
sabretme kardeşim sabır sabır nereye kadar 21. yy dayız güncelleme aralıklarında asırlar var hindistan sanki başka yıldız takımında çok mu zor Türkiyeye güncellemeyi vermek
semihh
Active Level 1
Galaxy M
yapmaları gereken tek bir iş var onu bile yalvarttırarak yapıyorlar... Apple çok büyük bi örnek. 2014 telefonuna bile hâlâ guvenlik guncellemesi veriyor. benim 2019 samsungumun alacak son guncellemesi android 10 olacak... saf androidi biraz makyajlayıp sunuyorlar sadece. onu bile 3 ayda yapıyorlar bunun sabredecek bi yanı kalmadı gerçekten
0 Likes
UmtTncr
Active Level 7
Galaxy M
9 serisinde 15 ocak
0 Likes
yusufa50
Active Level 5
Galaxy M
buseekrhn senin telefonun ney??
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba semihh,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Samsung cep telefonlarımızda üç farklı yazılım bulunmaktadır. Bunlar; Avrupa bölgesi genel yazılım versiyonu, Türkiye için geliştirilen yazılım versiyonu ve diğer ülkelerde kullanılan ortak yazılımdır. Yapılan ek çalışmalar da normal olarak vakit almaktadır.Yazılım testleri sonucu başarılı olursa FOTA açılmaktadır. Fakat Samsung Türkiye olarak müşterilerimizin güncellemelerine en hızlı şekilde ulaştırmak ve oluşan bu zaman farkını en aza indirmek için, elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Talep ve şikayetlerinizi an ve an yazılım ekibimize aktarmaktayız. Yetkili ekibimiz durumun ve taleplerin farkındadır. En hızlı şekilde güncelleme çalışmaları devam etmektedir. Dilerseniz güncellemelerimizi link üzerinden kontrol edebilirsiniz;

http://www.guncelmiyiz.com/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes