cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Aşırı ısınma

(Topic created on: 09-03-2021 07:38 PM)
113 Views
cengiz
Active Level 2
Options
Galaxy M

Merhaba arkadaşlar

Telefonum en son gelen yazılımdan sonra aşırı ısınmaya başladı normalde ısınma yapmazdı kolay kolay yapsada çok çok azdı ama şimdi tutamıyorum bile. Nedenini bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

14 Comments
Galaxy M
Android 11 çoğu telwfonu çökertti diye düşünüyorum 10 çok iidi ayrıca sanırım m serisi telefonları oyun telwfonu siye satiliyordu ve hakkında çok ısınma şikayetleri vardı heryerde bence idare et bu yıl dersine çalış seneye yazın değişim kampanyasıyla 3k da cepten çıkarıp alırsın bireyler. Yanlış anlama xd
cengiz
Active Level 2
Galaxy M
Estağfurullah ne yanlış anlaması.
Bende oyun cihazı olarak biliyorum ancak sonradan hem aşırı ısınma hem de oyun oynamayınca bile kasmaya başladı. Bu aralar az yaşıyorum inşallah sıkılaşmaz
0 Likes
Galaxy M
Ayrıca samsungun telefonla gelen ise yaramaz uygulamalarını devre dışı bırak belki az daha az ısınır be bixbyle briefingi briefing ve Bi bu o modelde var mı bilmiyorum.
0 Likes
cengiz
Active Level 2
Galaxy M
Bixbyle vardı sildim onu da
0 Likes
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy M
Son sürüm güncellemesinden sonra çoğu telefonda ısınma ve şarj sorunu meydana geldi bu uygulama üzerinden Hata raporu gönderin bence birde Samsung tarafından önerilen konuya göz atabilirsiniz 👇

Cihazın aşırı ısınma durumları ve çözümleri
👇
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Cihazın-Aşırı-Isınma-Durumları-ve-Çözümleri/td-p...