cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

AŞIRI ISINMA VE SARZIN HIZLI BITIMI

(Topic created on: 06-23-2021 04:59 PM)
105 Views
Emrecankesim
Active Level 1
Options
Galaxy M

TELEFONU 1 AY ONCE TRENYOL SAMSUNG TAN ALDIM TELEFOBDA ASIRI ISINMA VAR SARZI COK AMA COOK HIZLI BITIYOR VE SARZA TAKTIMDA TELEFON ISINIYOR VOK FAZLA BIRDE KUTU ICERIGIBDE 15 VOLT SARZ ALETI VAR YAZIYOR BANA GELEN 5 VOLT 2 AMPER 

6 Comments
Tugiii
Active Level 5
Galaxy M
Arka planda çok açık şey varsa ısınabilir yada telefonu çok yoğun kullanıyorsan ondan da olabilir.
0 Likes
Emrecankesim
Active Level 1
Galaxy M
Hayir alakasi yok ben calisiyorum aksam olunca 2 el pubg mobile oyniyim diyom ilj el normel ikince el öluyor telefom
0 Likes
Tugiii
Active Level 5
Galaxy M
Abijim o zaman tel de teknik bi sıkıntı var yada senin telde pubg la alakalı bişey var yani telefon oyuna girince çıldırıyo benim bildiğim bu kadar şikayet'in burda yanıt almazsa servise götür samsung un destek kısmına falan yaz bürsüru yer var
Emrecankesim
Active Level 1
Galaxy M
Abim ben orfudayim
0 Likes
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Kutu icerigi icin trendyola bildirmelisin.
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Emrecankesim,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD