cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ağır çekim video çekmesini beceremiyorum

(Topic created on: 01-24-2022 06:05 PM)
231 Views
Chungus
Active Level 3
Options
Galaxy M

Yani Videoyu çekerken birden istemediğim anda hızlanıyor ve yavaşlıyor. Bunu nasıl ayarlayabilirim?

9 Comments
Galaxy M
🤔🤨 😒... kanguru falan mı çekiyorsun? Hızlanan yavaşlayan ne?
0 Likes
Chungus
Active Level 3
Galaxy M
Yukarıda yazmayı unutmuşum. Kayıt esnasında istemediğim anda çekim hızı yavaşlıyor istemediğim anda ise hızlanıyor
0 Likes
Galaxy M
Bu uygulama üzerinden kamera testi yapın. Hata raporu ile birlikte sorunu tarif edip destek talep edin. Bağlanıp baksınlar
Chungus
Active Level 3
Galaxy M
Aslında kullanmasını bilmiyorum ve kavrayamadım. Yani çekim esnasında belirli anları yavaşlatmak istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim?
0 Likes
Galaxy M
Normal Video modunda mı yoksa ağır çekim modunda mı oluyor?
0 Likes
Chungus
Active Level 3
Galaxy M
Ağır çekim
0 Likes
Solution
Galaxy M
Ağır çekim modunu seçin, bu şekilde video çekin. Daha sonra galeri de video nun üzerine gelip , hangi bölümü Ağır çekim görmek istiyorsanız onu seçebilirsiniz... Buna trim etmek denir. Dolayısıyla videoyu izlerken bir kısmını normal hızda , seçtiğiniz kısmını da Ağır cekimde izlersiniz. İsterseniz video nun tamamını da Ağır çekim olsun diye seçebilirsiniz ama açıkçası izlerken çekilmiyor 😄.
Chungus
Active Level 3
Galaxy M
😄 teşekkürler
0 Likes
Hhamsi
Active Level 4
Galaxy M
Bahsettiğiniz durum ultra ağır çekimde yaşanıyorsa normaldir çünkü ultra ağır çekimde çok kısa videolar çekilebiliyor ve ondan dolayı istediğiniz şeyi yakalayamıyor olabilirsiniz. Fakat ağır çekim modunda oluyorsa pek bir bilgim yok ne yazık ki.Screenshot_20220124-182951_Camera.png