cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

5000 mah pil güncellemelerle nasıl bitirilir adlı proje

(Topic created on: 08-23-2022 09:38 PM)
85 Views
TatunkaM52veBuds2
Active Level 4
Options
Galaxy M

image

13 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır

Bu arada bence 5 saat 14 dakikalık ekran süresi 5000 miliamper saatlik büyüklükte bir bataryaya göre iyi değil gibi gözüküyor
Galaxy M
Gelen her güncellemede olan bir sorun olay yazlımsal adamlar bozuk yazılım gönderiyor telefonu zorluyor
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy M
Bence gayet iyi , pil %24 te
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy M
Bitmiyor arkadaş bitmiyor maşallah 🧿🧿 🤗
Güncellemeye alakalı ufak tefek pürüzler ciksada pil kullanımı buna bağlı değil daha çok alışkanlıklarınızı göre optimize olarak çalışmaya devam eder s20 ultra kullanıyorum dünya güncelleme aldım tabiki pürüzler çıktı hatalar çıktı ama bu hiçbir zaman pilime yansımadı fotosunu attığım tel 2 yılı geçti aktif kullanılıyor 🤗Screenshot_20220823-214643_Device care.jpg
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy M
Guncel pil durumunu atayım 😊🧿Screenshot_20220823-233349_Device care.jpg
0 Likes
Galaxy M
Akü değil ya sonuçta gerçekte 5000mah değil 4bin küsür
Galaxy M
5000mah yaziyorda pile girince daha az olduğunu görüyorsun
Galaxy M
4860 mah
Galaxy M