cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

5000 TL bütçeye samsung önerisi m52??

(Topic created on: 04-17-2022 12:24 PM)
310 Views
mecittarik
Active Level 4
Options
Galaxy M

Herkesela selam 5000 tl bütçeye hangi samsung modelini önerirsiniz değerli samsung kullanıcıları m52 modelini önerir misiniz cevaplarsanız sevinirim.

15 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
Suan en mantikli fiyat ta o telefon iyi yani telefon
mecittarik
Active Level 4
Galaxy M
Teşekkür ederim sizce a52 nasıldır
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
A52 guzel ama 90 hz ekran ve 5g yok almisken m52te 120 hz ekran 5g alin daha
0 Likes
parlaklapina
Active Level 5
Galaxy M
Kardeşim selamlar,

A52

Kurumsal model olması sebebiyle aylık güvenlik güncellemelerine tabii. 3 büyük işletim sistemi ve 4 yılda güvenlik güncellemesi de alacak. Bunlar cepte. Stereo ses, IP 67 suya toza karşı dayanıklılık, Kamerada OIS gibi A serisini ayıran farklar var.

M52,

Chipset olarak A52 den daha performanslıdır lakin yazılım olarak A serisi gibi muamele görmeyecektir. Hitap ettiği müşteri portföyü farklıdır.

Arada ki bu ince nüansları düşünüp siz karar vereceksiniz. 5G şuan için Türkiye de elzem nitelik taşımamaktadır.

90 hz, 120 hz konusuna da gelirsek, A53 deneyimlemiş biriyim 120hz 90 100hz gibi hissettiriyor. Bundan şuna çıkartmanı isteyeceğim son tahlilde de kullanıcı deneyimi de önemli kağıt üzerinde ki veriler ile uyuşmayabiliyor. Cebinde ki paran ile hareket et iyi düşün. Bütçen hangi cihaza yetecekse o cihaz en güzelidir, güle güle de kullan.

Hayırlı ramazanların olsun kardeşim
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Aleyküm Selam merhaba
Samsung Galaxy m52 5g
5000 TL civarlarında alınabilir en mantıklı telefon modeli kesinlikle budur gayet kaliteli bir cihazdır ben öneriyorum.
Ancak şunu da belirtmek isterim ki bu cihaz herhangi bir teknoloji mağazasında satılmıyor internet üzerinden sipariş edip satın almanız gerekiyor Google Play Store uygulaması üzerinden Samsung şok uygulamasını yükleyerek Bu cihazı satın alabilirsiniz sipariş ederek.
mecittarik
Active Level 4
Galaxy M
Çok teşekkür ederim sizce a52 nasıldır ?
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Galaxy a52
Bu cihazı sakın almayın Çünkü Bu cihazın arka kasasında kasa eslem'i bükülmez sorunları mevcuttur sizlere ilk yorumumda önerdiğim cihazı alın
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy M
O sorun sadece 2. Parti mallarda olabilir
xxzz
Active Level 4
Galaxy M
Bence elindeki bütçeye redmi 10 s al derim