cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

şebeke

(Topic created on: 01-20-2021 07:41 PM)
242 Views
kizilelma34
Active Level 1
Options
Galaxy M

Merhaba arkadaslar iki hat kullanıyorum  biri tukcell biri wodafone hat iki de bir kopuyor.inetnet iki de bir donuyor.ses arasıra konuşurken kesiliyor.su bir gerçek bu telefonların bir şebeke problemi var 

8 Comments
TwoUI
Active Level 8
Galaxy M
Bu cihazla ilgili olabilir. cihaz iki SIM kartı aynı anda sinyal alıp vermektedir. Bu sebeple size önerim tek sim olarak kullanın
kizilelma34
Active Level 1
Galaxy M
galaxm31 kullaniyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
m51 kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamıyorum. Asus zenfone 5 kullandım oda çift hatlı idi onda da sorun yoktu GM discovery de çift hatlı olarak kullandım onda da sorun yaşamadım. sim kartla alakalı değildir. telefonu sıfırlayın belki düzelir düzelmez ise bulunduğunuz konum itibariyle baz istasyonu yetersiz kalıyor olabilir.
kizilelma34
Active Level 1
Galaxy M
istanbul göbeğinde nasil bir sorun olacak hadi wodafone yi anladim turkcell de de mi sorun yasad
Galaxy M
Valla benimde m20 telonum var benimde internet arama sırasında bağlantı kopuyor cekmiyor
kizilelma34
Active Level 1
Galaxy M
çift hat kullanana kadsr sikinti yok tu ne zaman imi hat kullanmaya başladım şebeke sorunu yaşamaya basladi
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
o zaman members üzerinden canlı destek alın . çözerler belki
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba kizilelma34,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bunun için bulunduğunuz konumda operatörün verdiği sinyal kalitesini alabilmek için;"Ayarlar > Bağlantılar > Mobil ağlar > Şebeke modu > LTE / 3G / 2G (otomatik bağlantı)" seçilmelidir.

Uygulamalar > Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

Sorunun devamı halinde farklı operatöre ait sim kartı ile sinyal kontrolünü yapmanızı öneririz. Sorun tekrarlanıyorsa işlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Sorun hala devam ediyorsa lütfen en yakın Samsung servis merkezini ziyaret edin.

Servis iletişim bilgilerine link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD