cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

şarz

(Topic created on: 03-31-2020 02:31 AM)
139 Views
galaxymyirmi
Active Level 4
Options
Galaxy M

Denedim şarz kablosu sağlam başlıkta sağlam telefon da sağlam 

Ama hepsini birarada telefonuma takınca olmuyor üst tarafta usb falan çıktı sonra sıfırladım 
12 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
what??
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
tersten okuyunca daha mantıklı geldi
galaxymyirmi
Active Level 4
Galaxy M
her bir parça ayrı malzemelerde çalışıyor söyle anlatayım telefonu kardeşimin şarz kablosuyla şarz oluyor ama benim orijinal şarz aletimde çalışmıyor şarz aletimi başka telefonu şarz ediyior ama benim orijinal sarz aletiyle benim telde şarz almıyor neden böyle oluyor ne zor mu bunu anlatmak:))
0 Likes
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy M

anlaşılmıyor ne demek istediğin ve sorununuz nedir?  

galaxymyirmi
Active Level 4
Galaxy M
her bir parça ayrı malzemelerde çalışıyor söyle anlatayım telefonu kardeşimin şarz kablosuyla şarz oluyor ama benim orijinal şarz aletimde çalışmıyor şarz aletimi başka telefonu şarz ediyior ama benim orijinal sarz aletiyle benim telde şarz almıyor neden böyle oluyor ne zor mu bunu anlatmak:))
0 Likes
galaxymyirmi
Active Level 4
Galaxy M
0 Likes
kojiro55
Active Level 6
Galaxy M
aldığın yere götür bence
0 Likes
galaxymyirmi
Active Level 4
Galaxy M
Bağlı cihaz usb den şarz oluyor uyarısı ve çok yavaş şarz alıyor (orjinal 9 w 1.65 amper hızlı jarzli ) neden böyle ya:(
0 Likes
ygtylc
Active Level 7
Galaxy M
usb girişini kulak çubuğunda temizle. benim iphone 4 e alüminyum folyo sıkışmıştı sanki dock a takmışım gibi algılıyordu müzik sürekli kesilip kesilip duruyordu Allah'a kısa devre yapmamış