cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

şarj döngüsü

(Topic created on: 11-08-2020 10:19 PM)
114 Views
arızaa
Active Level 7
Options
Galaxy M

Arkadaşlar cihazım 1 yıllık m20 şarj performansı hâlâ ilk günkü gibi 13 14 saat ekran süresi alıyorum baya iyi yani şarj döngüleri ne kadardır 400 500 kereden sonra performans kaybı yaşıyor diyolarlar ama dogrumu 

11 Comments
slite35
Active Level 7
Galaxy M
ortalama bir değer o. Sen çok güzel baktıysan cihazına 600 sarj döngüsüde olsa pil performansı azalmaz.
slite35
Active Level 7
Galaxy M
Bu arada cihazını hangi şarj değerleri arasına şarj ediyorsun?
arızaa
Active Level 7
Galaxy M
yüzde 30 25 arası yüzde 80 yüzde 100 hiç saha 15 10 takmislim yok 1 yıldır aynı performans var hiç azalma yok bugün 14.50 saar ekran süresi almak üzereyim sar daha yüzde 43 5000 batarya var
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
bu yüzden 5000 mah
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
li ion bataryalar fabrikada üretildiği an ömrü başlar ister kullan kullanma batarya belli zamana kadar ömrünü kendi kendine bitirecektir.ama lithium polimer daha avantajli böyle bir sıkıntısı yok.batarya lipo senin lipo bataryalarda bu tür sarjza surekli takma cikarma yüzde seviyeler ile takilma sorunu yoktur
0 Likes
arızaa
Active Level 7
Galaxy M
benim batarya lion ama
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
m20 li ion polimer yani lipo batarya kullanıyor.donanim bilgileri için gsmarenada net bilgiye ulaşabilirsin
arızaa
Active Level 7
Galaxy M
samsung sordum diğer teknolji kullanıyor dedi hatta batarya değişim yapmışlar
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
heryerde araştır m20 youtube batarya değişimi videolar izlersen orada teknik detayi gorebilirsin.oradakiler çakma batarya kullanmiyor 😊
bütün donanim sayfalarda araştır
nereden bakmak istiyorsan
0 Likes