cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarj almıyor

(Topic created on: 08-01-2022 05:59 PM)
172 Views
MSRDR
Active Level 1
Options
Galaxy M

M52 5g şarj almıyor adaptör usb şarş kablosu denedim şarj almıyor hızlı şarj göstergesi pil sevyesi çıkıyor şarj almıyor şarj dolmasına kalan süre çıktığında şarj alıyor çıkmadığında şarj almıyor ve bu sorun sıklaşmaya başladı artık hiç şarj almaz oldu bunsorunu yaşayan varmı

11 Comments
Mert_15
Active Level 2
Galaxy M

Ne zaman aldın telefonu 

MSRDR
Active Level 1
Galaxy M
1 ocak 2022
Mert_15
Active Level 2
Galaxy M

Bendede aynı telefon var acaba olurmu ama yazılım hatası gibi duruyor bence telefonu sıfırla

MSRDR
Active Level 1
Galaxy M
Valla servise hiç götürmedim ama sorunlar gittikçe artıyor yazılmdan öncede bazı sorunlar vardı Android 12 günceleme geldi aynı kamera berbat kendiliğinden kapanıyor cihaz arada bazen uygulama kapanıyor bazen donuyor bazen bluetooth çalışmıyor bazen wifi çok zayıf aynı ağa bağlı diğer cihazlarda birşeybyok şimdide şarj bakalım daha neler olacak aşırı ısınma ayrı
Mert_15
Active Level 2
Galaxy M

Ben telefonu alalı 1 ay oldu ama hiç karşıladım ama çok büyük Bi ihtimalle yazılım hatası uygulama kapanması çökmesi kamera kapanması vs yazılımla alakalı şeyler bence telefonun içinden herşeyi al ve fabrika ayarlarına döndür bence işe yarar gibi geliyo 

Galaxy M
Telefonu alalı 1.5 ay oldu. Dediğin hiçbir şeyle karşılaşmadım.
Galaxy M
Ama şarj almaması donanımsal bir sıkıntı. Ya çarpmışsındır düşürmüşsündür ya da su girmiştir
MSRDR
Active Level 1
Galaxy M
Hiç biri olmadı düşme sıvı temas
MrBeast2023
Active Level 3
Galaxy M
Ağa be