cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

İnternet hızı

(Topic created on: 10-11-2021 01:33 AM)
174 Views
loding
Active Level 1
Options
Galaxy M

Arkadaşlar merhabalar ben samsung m51 cihazını kullanıyorum bir haftadır İnternet hızı çok yavaş ne yaptıysam da pek değişmedi bir kaç gun önce  bir güvenlik güncellemesi geldi acaba ondan mı oldu bilmiyorum aynı cihazı kullanan arkadaşlar varsa sorun sadece bende mi yoksa genler mi bilirsem iyi olur.

Teşekkürler
8 Comments
RecepF
Expert Level 5
Galaxy M
Mobil veridemi yoksa wifi'demi sorun yaşıyorsunuz
0 Likes
loding
Active Level 1
Galaxy M
Mobil veri
0 Likes
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy M
Aşağıdaki durumlarda bağlantı sorunları oluşabilir:

- Cihazın anten bölgesine metalik çıkartmalar yapıştırırsanız

- Cihaza metalik malzemeden yapılmış bir cihaz kapağı takarsanız

- Arama veya mobil veri bağlantısı gibi belirli özellikleri kullanırken cihaz anteni alanının el veya diğer subjeler ile kapatılması bunlar neden olabilir

Ayarlar>Genel Yönetim> Sıfırla>Ağ Ayarlarını Sıfırlamayı deneyin

Sorun devam ediyorsa fabrika ayarlarına dönderin en son çözüm ise yetkili servis
loding
Active Level 1
Galaxy M
Hepsini denedim sıfırlama dışında
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy M
@temizS20FE Arkadaşın dediği gibi internet sıkıntıları var bu aralar hatta başka marka kullanan birinde'de aynı durum var 👇SmartSelect_20211011-012307_Mi Community_219398.jpg
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bir haftadır sıkıntı var . Bilginiz üzere bazı sosyal medya uygulamalar a erişim sağlanamıyordu . Bunun yanı sıra internet hızı normalde düşük olmasına rağmen daha da yavaş hale geldi 🐢 kaplumbağa misali internet hızımız . Wifi yada mobil veri aynı şekilde . Avrupada internet hızı 🐆🐅 impala gibi koşarken Türkiye de internet 🐢 kaplumbağa hızında veri sağlıyor. Telefonundan bir sorun olacağını düşünmüyorum. Siz yinede @recep arkadaşımın belirtmiş olduğu adımları uygulayıp test edin . 👋
loding
Active Level 1
Galaxy M
Teşekkürler
BLVCKISTANBUL
Active Level 4
Galaxy M
İnternet sıkıntıları var mobil veri ve WiFi dahi.

Bizler S20+ kullanıyoruz 4.5G olmasına rağmen sanki 2G kullanıyormuş gibi bir durum söz konusu.

Bu sıkıntı Türkiye genelinde var.