cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

ön kamerada flaş sorunu

(Topic created on: 06-15-2020 08:08 AM)
75 Views
necatii
Active Level 3
Options
Galaxy M

cihazım m30s ön kamera da flaş açıyorum uygulandığı gözüküyor ama flaş uygulanmıyor fotoğraf karanlık çekiliyor 

11 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy M
light sensör depolama verileri sil yapıp deneyebilirsiniz
Yada güvenli modda açıp deneyin bide orda yapıyor mu
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba necatii,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Yaşamış olduğunuz durum devam ederse, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes