cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Öneri

(Topic created on: 11-29-2021 05:51 PM)
157 Views
tolgaS20FE
Expert Level 1
Options
Galaxy M
Telefonum kendi kendine bildirim panelini açıyor bu konuda bir öneriniz varmı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy M
Kendikene acmaz eğer ekraninda bir sorun yok ise belki bildirim paneli icin asagi kaydirin secenegi aciktir %75 ihtimal degil ise tüm ayarlari sifirlayin sorun düzelmese fabrika ayarlarini sifirlayin yine düzelmese servise göndermekten başka careniz kalmaz

View solution in context

0 Likes
8 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba
Cihazınızı sıfırlama nızı öneriyorum sıfırlama işlemi sayesinde çoğu sorun çözülmektedir cihazınızı sıfırlamadan önce bazı şeylerin izi yedeklemek isterseniz sizlere göndermiş olduğum Linke tıklayınız orada yedekleme ve kopyalama nasıl yapılır hakkında detaylı anlatım ve detaylı bilgi bulunmaktadır
https://r2.community.samsung.com/t5/Diğer/Yedekleme-ve-kopyalama/td-p/9824957
0 Likes
Solution
Galaxy M
Kendikene acmaz eğer ekraninda bir sorun yok ise belki bildirim paneli icin asagi kaydirin secenegi aciktir %75 ihtimal degil ise tüm ayarlari sifirlayin sorun düzelmese fabrika ayarlarini sifirlayin yine düzelmese servise göndermekten başka careniz kalmaz
0 Likes
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba,

Eğer depolama dolu ise ya da dokunmayın zarar gördüyse kasıp donması normaldir bi cihazı sifirlamanixi oneririm
bugrakosee61
Active Level 4
Galaxy M
Ekran bozuktur bence
0 Likes
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy M
Yok kanka ekran sağlam
0 Likes
bugrakosee61
Active Level 4
Galaxy M
Knk o zaman yazılımsal birşey olabilir paneli kaydir secenegi acik olabilir öyle yani
0 Likes
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy M

Harbi o yüzden oluyomuş

0 Likes
bugrakosee61
Active Level 4
Galaxy M
Kfkfkfkfkf iyi bakalım düzelttiğinr sevindim çözüm olarak işaretle bari ağa 😜
0 Likes