cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Önbelleği temizleme

(Topic created on: 03-08-2022 05:30 PM)
265 Views
ahmet65
Active Level 4
Options
Galaxy M

Telefonumda önbelleği nasıl temizliye bilirim başka bi parti uygulama yüklesem olurmu önerdiğiniz uygulama varmı 

10 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba
Cihazınızda yüklü olan uygulamaların ön belleğini temizlemek için herhangi bir Üçüncü parti uygulamaya gerek yoktur bunun için ekstradan uygulama yüklemenize gerek yok önbellek silme işlemi için şu işlemleri yapmanızı öneriyorum uygulamalar ekranına gelin önbelleğini temizlemek istediğiniz uygulamanın üzerine basılı tutun çıkan seçenekler içerisinden uygulama bilgileri yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden depolama yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden Ön belleği temizle yazı seçeneğini bulun tıklayın uyarı gelirse onaylayın
0 Likes
salihz
Expert Level 1
Galaxy M
Toplu bir şekilde önbellek temizlemekten bahsediyor arkadaş
ahmet65
Active Level 4
Galaxy M
Tek tek temizleme zor olur
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Olur 3. Parti uygulamalarla toplu temizleyebilirsiniz Ben tafayor cache cleaner kullanıyorum size önerebilirim
Galaxy M
Ayarlar da pil ve cihaz bakımı var orada ki hafıza ön bellek oluyor

Screenshot_20220308-174022_Device care_5647_1646750422.jpgScreenshot_20220308-174019_Device care_5646_1646750419.jpg
0 Likes
ahmet65
Active Level 4
Galaxy M
Rem temizleme bu önbelleği temizleme değil
Galaxy M
Arkadaşım ram demek önbellek demek cache diğer adıyla eğer ki gereksiz dosya temizleme diyorsan 3. parti uygulama kullanman gerek
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Hayır ram geçici hafıza demek, cache ise önbellek yani cache ayrı ram ayrı
salihz
Expert Level 1
Galaxy M
Android assistant kullanıyodum bi ara hala çalışıyor mu bilmiyorum bi dene istersen