cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Çözümsüzlük

(Topic created on: 04-13-2021 04:31 PM)
142 Views
kasapoglu
Active Level 1
Options
Galaxy M
Samsung müşteri hizmetleri ve M20 telefonu sıkıntısı

Samsung müşteri hizmetleri hakan bey hakkında Samsung m 20 telefonumu aynı sıkıntıdan 2. Kez garantiye dhb iletişime göndermiş bulunmaktayım telefon kendiliğinden açılıp kapanma sorunu devam ettiğinden servis 1110 TL ücret çıkardı neymiş ekran kırıkmış telefonu tüm değerlendirirlermiş 1 yıl önce ekran kirik değildi ve ben aynı sıkıntıdan gönderdim güncelleme yapıp göndermişler sanki biz güncelleme yapamıyoruz aynı sorun sonra devam etti yine aradım müşteri hizmetlerini bana dediler ki yine gönderin dediler dalga geçer gibi ben emin değilim oraya gitse yine bir şey yapılmadan gönderirler dedim durum tahmin ettiğim gibi çıktı pazar 9 nisandan beri garantide bekleyen telefona henüz bir çözüm çıkmadı çözüm ekibinden hakan beyin ulaşmasını bekliyoruz cuma gününden salı oldu hala bekliyoruz ben 10 sefer müşteri hizmetlerini aradım mail bile atıldı hala dönüş bekliyoruz Samsung turkiye garantili diye aldığımız ürün ve karşı beklenen hizmet sıfır dhb iletişimden başka garanti noktası yokmuş gibi ve yetkili personele ulaşamamaktan gına geldi

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba kasapoglu,

Ürün sorununu çözümlememiz için kullanıcı adınız ile birlikte bize Mail veya Canlı sohbet kanallarımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

http://livechat.support.samsung.com/customer_new/TR

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
kasapoglu
Active Level 1
Galaxy M

Mustafa 4 saat önce

Samsung müşteri hizmetleri hakan bey hakkında Samsung m 20 telefonumu aynı sıkıntıdan 2. Kez garantiye dhb iletişime göndermiş bulunmaktayım telefon kendiliğinden açılıp kapanma sorunu devam ettiğinden servis 1110 TL ücret çıkardı neymiş ekran kırıkmış telefonu tüm değerlendirirlermiş 1 yıl önce ekran kirik değildi ve ben aynı sıkıntıdan gönderdim güncelleme yapıp göndermişler sanki biz güncelleme yapamıyoruz aynı sorun sonra devam etti yine aradım müşteri hizmetlerini bana dediler ki yine gönderin dediler dalga geçer gibi ben emin değilim oraya gitse yine bir şey yapılmadan gönderirler dedim durum tahmin ettiğim gibi çıktı pazar 9 nisandan beri garantide bekleyen telefona henüz bir çözüm çıkmadı çözüm ekibinden hakan beyin ulaşmasını bekliyoruz cuma gününden salı oldu hala bekliyoruz ben 10 sefer müşteri hizmetlerini aradım mail bile atıldı hala dönüş bekliyoruz Samsung turkiye garantili diye aldığımız ürün ve karşı beklenen hizmet sıfır dhb iletişimden başka garanti noktası yokmuş gibi ve yetkili personele ulaşamamaktan gına geldi

Samsung4 saat önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Mustafa13 dakika önce

Çözemediğiniz isi yapmayın çözümcü hakan bey bize indirimli 610 TL gibisinden bir şeyler söyledi garanti kapsamında telefonumun yapılmasını istiyorum sizi şikayet edecek başka yer var mı Samsung daha gidecek bir kapi bırakmadınız ne yapmamız lazım telefonunum açılıp kapanma sorununu çözmeniz için...? Is yapmama servisiniz bhd iletişim değiştirin su firmayı

0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba kasapoglu,

Ürün sorununu çözümlememiz için kullanıcı adınız ile birlikte bize Mail veya Canlı sohbet kanallarımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

http://livechat.support.samsung.com/customer_new/TR

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes