cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

wifi yavaslama

(Topic created on: 06-28-2020 08:45 PM)
95 Views
muhammedoz
Active Level 1
Options
Galaxy J

Galaxy J7 Duo telefondan ev wifisine baglanildigi zaman internet yavasliyor,asiri ping oluyor sebebi nedir, bilen varmi? 

Diger ev halki baglandiginda boyle bir sorun yasanmiyor sadece kardesimin telefonundan baglanildiginda pc oyunlarinda ping yaşıyorum 
0 Likes
1 Comment
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy J

Merhaba muhammedoz,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Wi-Fi" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Ağ Ayarlarını Sıfırla"  seçeneğine dokunduktan sonra ekrana gelen "Fabrika Ayarlarına Dön" ögesine dokunalım. (Bu işlem ile kayıtlı bluetooth ve wi-fi profilleri silinecektir.) Farklı modemlerle denediğinizde de aynı durumun görülmesi halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.

MOD​