cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

telefon hızlandırıcı

(Topic created on: 09-20-2020 02:19 PM)
371 Views
Samsungxx12
Active Level 5
Options
Galaxy J

Telefonu gerçekten hızlandıran ve temizleyen bildiğiniz  uygulama var mı ?

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy J
kardeşim ben senin yerinde olsam hiçbir farklı bir uygulama indirmem sebebi çoğu uygulama hem cihazı yavaşlatıyor hem de batarya yazılı bitiriyor bu maalesef üzücü bir gerçek Onun dışında eğer illa ki indirmek istiyorum dersem Avast antivirüs olabilir Bu gerçekten güzel bir uygulama Onun dışında bir de AVG cleaner var bunu kullanmadım ama tavsiye eden arkadaşlarım var

View solution in context

Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy J
Hızlandırma konusunda hiç bir üçüncü parti uygulama hızlandırma işini gerçekten yapmaz. Sadece RAM temizliği vs. yapar ki, siz RAM temizliğini cihaz bakımı içerisinden yapabilirsiniz. Depolama temizliği konusunda AVG Cleaner uygulamasını deniyebilirsin. Fakat uygulamayı indirip, denemeden önce kullanıcı yorumlarını okumanı öneririm. Ona göre kullanıp, kullanmayacağına karar verebilirsin.

View solution in context

Solution
GæLæXy
Active Level 8
Galaxy J
Sayın;Samsungxx12

Samsungun ayarlar cihaz bakımından halledebilirsiniz. Bence ek uygulama indirmeyin. Illa indircem diyorsan AVG cleaneri indir

İYİ GÜNLER👋

View solution in context

0 Likes
22 Comments
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy J
kardeşim ben senin yerinde olsam hiçbir farklı bir uygulama indirmem sebebi çoğu uygulama hem cihazı yavaşlatıyor hem de batarya yazılı bitiriyor bu maalesef üzücü bir gerçek Onun dışında eğer illa ki indirmek istiyorum dersem Avast antivirüs olabilir Bu gerçekten güzel bir uygulama Onun dışında bir de AVG cleaner var bunu kullanmadım ama tavsiye eden arkadaşlarım var
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy J
yani Bu saydığım uygulamaları kullanabilirsin
Samsungxx12
Active Level 5
Galaxy J
telefonu hızlandırır mı
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy J
kullanmadığım için bilmiyorum ama sen indirip deneyebilirsin Ama bu saydığım uygulamalar güvenlik açısından güvenli uygulamalar ondan dolayı söyledim diğer uygulamaları tavsiye etmiyorum güvenlik açıkları var
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy J
ve telefon hızlandırdığını iddia eden uygulamalar sadece RAM temizliği yapar yani sen cihaz bakımı uygulamasına girip RAM temizliği yaptığında zaten telefon hızlanmış olur
Samsungxx12
Active Level 5
Galaxy J
Avast antivirüs yüklesem ram felan temizlenirmi ki
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy J
Eğer RAM temizlemek istersen cihaz bakımı uygulamasından yapabilirsin en güveniliri odur
Samsungxx12
Active Level 5
Galaxy J
tamam kardeşim teşekkür ederim cevap verdiğin için çözümü kabul ettim.
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy J
Rica ederim Eğer sormak istediğin sorular varsa sorabilirsin çözüm kabul ettiğin için de teşekkür ederim