cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsung j7 prime oreo 8.1.0

(Topic created on: 11-30-2020 11:47 PM)
344 Views
warangel
Beginner Level 2
Options
Galaxy J

samsung j7 prime oreo 8.1.0 android sürümlü telefonuma android 5.0 ve üzeri telefonlar için olan bir uygulama indirmek istiyorum fakat play store telefon sürümümün yetersiz olduğunu söylüyor hatta bu sebepten dolayı sürümümün uymadığını algıladığı uygulamaları bana göstermiyor 2 yıla yakın süredir play store önerilen ler im değişmedi diye biliriz. yüzlerce oyun ve program yayınlandığı halde halen aynı şeyleri görüyor ve yeni çıkan oyunları aradığımda bulamıyorum sorunun play store dan kaynaklı olduğunu sanıyordum ama apk ve taptap üzerinden olan denemelerimde aynı sonucu sürüm uyuşmazlığı hatası verdi.herhangi bir android güncellemesi de almadığım için danışmak istedim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy J

Merhaba warangel,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy J
galaxy store den bakin bazen google play hata yapiyor orda telefona gore gdliyor
0 Likes
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy J
önce google playin verilerini silin tekrar deneyin olmaz ise internetten google playin son sürümünü bulup indirin.
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy J

Merhaba warangel,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes