cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

one ui home stabil değil

(Topic created on: 05-16-2020 05:37 PM)
93 Views
dromio
Active Level 6
Options
Galaxy J

image

one ui home genel olarak stabil değil.cihazimın donanımı düşük diye düşündüm ama,başka launcherlar kullandığımda sorun yok yağ gibi akıyor cihaz.ama kendi launcherını kullanmak istiyorum en son bu sürümde kaldı,güncelleme de gelmedi.apk olarak yüklemek istiyorum yeni sürümleri yüklenmiyor..çözümü olan???
7 Comments
TheSemson
Active Level 6
Galaxy J
yüklenmez telefona root atacaksın veya güncellemesi beklemen lazım dostum
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy J
selamınaleyküm merhaba volte yi bilemiycem ama telefon görünürlüğü var onu etkinleştirmek için şu adımları yapıcaksın.
Ayarlara gir.Ordan bağlantılara tıkla tam karşında telefon görünürlüğü olacak.onun üstününe tıkla aç veya kapat istediğini yap daha sonra bildirim panelini aç ordan üç noktadan tuş sırasina tıkla orda olacaktır ondan sonra istedin yere koy
TheSemson
Active Level 6
Galaxy J
ben de volte arama si ve telefon görünürlüğü yok ne yapabilirm
dromio
Active Level 6
Galaxy J
ayarlar,bağlantılar,mobil veri volte aramaları..benim turkcell hattım bu şekilde açtım
RamazanA30s
Active Level 7
Galaxy J
Annemdede j6 plus var kasması normal snapdragon 425 kullanıyor
dromio
Active Level 6
Galaxy J
tamam da başka launcher lar neden stabil son derece,,? işlemci yetersiz ise stabil olmaz onlar da.. yazılım herşeydir..optimize edilememiş düşük cihazlara bazı one ui uygulamaları bana kalırsa...
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy J

Merhaba muraşkaj6plus,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu durumda Ayarlar > Uygulamalar > Sağ köşe üç nokta > Sistem uygulamalarını göster > One UI Home Ana Sayfa > Depolama > Veriyi sil adımlarını uygulayınız. Olumsuz sonuç almanız halinde Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Teşekkürler.

MOD