Active Level 9

Arkadaşlar benim bi sorunum var yardımcı olabilcek var mı face lite kullanıyorum samsung j8 tel ama mesaj yorum ve bi isim aramayı yapamıyorum yani yazamıyorum takılıyo kaç kez başıyorum tuşlara anca oluyo whatsap insttada  yok yada diger uygulamalarda sadece face litede kullanamıyorum klavyeyi nasıl düzelir herşeyi dwnedim kaldırıp yeniden yüklüyorum ama olmuyor depolamayı sildim yine aynı nasıl düzeltebilirim kaç aydır böyle 

1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Expert Level 5
Yapılabilecek herşeyi yapmışsın fakat düzelmemiş. Sorun uygulamanın kendisi ile alakalı olabilir, uygulama geliştiricilerine geri bildirim göndermeni öneririm.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
12 Yorum
Expert Level 5
Yapılabilecek herşeyi yapmışsın fakat düzelmemiş. Sorun uygulamanın kendisi ile alakalı olabilir, uygulama geliştiricilerine geri bildirim göndermeni öneririm.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
ama başkasında yok böyle sorun
Yanıtla
Yükleniyor...
Kontrol ettiğimde bende de böyle bir sorun yok. Yine de uygulama geliştricilerine geri bildirim gönderin. Gelecek bir güncelleme ile düzeltilebilir.
Veya Smart Tutor ile uzaktan erişim alın cihaza bağlanıp kontrol etsinler.
Yanıtla
Yükleniyor...
teşekkürler
Yanıtla
Yükleniyor...
Active Level 10
bende face lite kullanıyorum ama hiç öyle bir sorun yaşamadım. saat ayarlarını bir kontrol et istersen
Yanıtla
Yükleniyor...
nerden bakmam gerekiyo bilmiyorum
Yanıtla
Yükleniyor...
telefonun saat ayarları. otomatik değilse bazen sıkıntı oluyor. instagramda başıma geldi benim
Yanıtla
Yükleniyor...
he o otomatik abi sıkıntı yok
Yanıtla
Yükleniyor...
normal face kur onda sıkıntı var mı acaba
Yanıtla
Yükleniyor...