cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

donma kasma

(Topic created on: 01-26-2020 01:20 PM)
214 Views
j6pluss
Beginner Level 2
Options
Galaxy J

Ben j6 plus kullaniyorum telefon durduk yer donuyor kasiyor karsi taraftan arama geliyor ses geldikten 10sn sonra ekran geliyor arama tusuna basiyorum 10sn sonra ekran geliyor ekrani acilirken donuyor kasiyor ne yapmaliyim? Lutfen yardimci olunuz telefonum 6 aylik garanti devam ediyor ama faturami kaybettigim icin garanti kabul etmiyor.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
anonim
Active Level 5
Galaxy J
Telefonu aldığın yerden tekrar fatura çıkartabilirsiniz, ayrıca imei üzerine de fatura kayıtlı olmalı yanılmıyorsam, telefonu sıfırlamak sizin için en iyi çözüm olacaktır, telefonda her zaman boş yer bırakın, ağır uygulamaları silin, telefonu Her zaman hafif tutmaya çalışın, arka plan uygulamalarını kapatın, ekran çözünürlüğünü düşürün, vb

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Solution
anonim
Active Level 5
Galaxy J
Telefonu aldığın yerden tekrar fatura çıkartabilirsiniz, ayrıca imei üzerine de fatura kayıtlı olmalı yanılmıyorsam, telefonu sıfırlamak sizin için en iyi çözüm olacaktır, telefonda her zaman boş yer bırakın, ağır uygulamaları silin, telefonu Her zaman hafif tutmaya çalışın, arka plan uygulamalarını kapatın, ekran çözünürlüğünü düşürün, vb
0 Likes
anonim
Active Level 5
Galaxy J
Herhangi bir sorun daha olursa veya bu sorun çözülmezse bana buradan tekrar yazabilirsin iyi günler
0 Likes
yuksellslak
Active Level 10
Galaxy J
bir servise baktır telefonun kaç GB hafızası dolmuş olabilirmi
0 Likes