Highlighted
Active Level 3

telefonum  j6 plus(android 10) cod kasıyo  gfx tool yada baska bisey var mı yardım lütfen 

1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Highlighted
Moderator
Moderator

Merhaba CANPOLATGKKY,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
4 Yorum
Highlighted
Active Level 6
Selam dostum cihazın işlemcisi Snapdragon 425 yani kasması çok normal benim Galaxy tabağı da bile Snapdragon 429 var Extra performans arttırıcı da kullansın çok etkisi olacağını sanmıyorum
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 6
Hemen dediklerimi uygula

Galaxy Store girip arama kısmına oyun eklentileri yaz ilk çıkan Samsung oyun eklentileri uygulamasını indir daha sonra aç ilk başta bulunan Game Booster Plus ı üstüne bas ve indir indirdikten sonra oyun eklentileri içerisinden Game Booster Plus açıp Call of Duty oyunun üstüne basıp aşağıdan yukarıya kaydırarak çözünürlüğü ve FPS ayarlarını ayarlayabilirsin Sana tavsiyem çözünürlüğü 50 ve 55 aralığında yap.

yorumumu onaylamayı unutma
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 4
j6 plus 1.4 ghz var ondan kasar 😂
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Moderator
Moderator

Merhaba CANPOLATGKKY,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...