cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonum Kapanıyor

(Topic created on: 06-19-2020 12:48 AM)
92 Views
ugur27
Beginner Level 4
Options
Galaxy J

Telefonum Kendi Kendine kapanıyor Pubg  oynarken lütfen yardımcı olun garantisi var daha önce gönderdim garantiye aynı sorun  devam ediyor ne yapmalıyım J6 plus

7 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy J
ayarlar>genel yonetim >sifirla>fabrika ayarlarina don yapiniz merak etmeyin verileriniz gitmeyecek sadece sorununuz cozulecektir
eger sorununuz duzelmez ise samsung members ana menusundeki arti(+)ikonuna tiklayarak geri bildirim gondere basarak hata raporuna basarak sorununuzu seçenekler arasinda uyani seçip bu sorununuzu anlatip gonderin
Galaxy J
Merhaba ben ARDA,
İlk olarak bu sorunu başka arkadaşlarınız yaşıyor mu onu öğrenmek lazım sadece siz yaşıyorsanız samsung memberstan hata raporu bildirin ama yollamadıktan önce telefonunyeniden başlatın yeniden başladıktan sonra pubg yi silin (sadece pubg de oluyosa ) diyelim ki hata raporu gönderdiniz ama bir sonuca ulaşamadınız telefonu yedekleyip fabrika ayarlarına çevirin eğer hala olmazsa hard reset deneyin buda olmazsa telefon mefta :)
(Resetleme yaparken ve diğer işlemelerde sorunluluk kabul etmiyorum kendi isteğiniz ile yapıyorsunuz )
0 Likes
L4st
Active Level 10
Galaxy J
bende oluyodu gfx kullandım düzeldi
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy J
hesaplarınızı yedekleyip sıfırla ya basarsanız o zmn düzelir
0 Likes
TheSemson
Active Level 6
Galaxy J
bu sorun tüm j6 plus cihazlarından çıkıyor malesef
0 Likes
Cannnnn
Active Level 6
Galaxy J
aynen bendede oluyor
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy J

Merhaba ugur27,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes