cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefon kendi kendine 2 defa yeniden başlattı

(Topic created on: 12-31-2023 11:14 PM)
280 Views
Hakan0
Active Level 7
Options
Galaxy J

Geçen günlerde 1 defa daha olmuştu bugün yine oldu ger ikisinde de telefon şarjda kullanıyordum zorlama falan da olmadı sorun ne olabilir 

image

10 Comments
Cestoomg
Active Level 7
Galaxy J
Cihaz bakımında otomatik optimizasyon açık olabilir
0 Likes
Hakan0
Active Level 7
Galaxy J
Oraya baktım şu şartlar olması gerekiyormus ama zaten bu şartları sağlamıyor olması için 1704053737282.jpg
0 Likes
namütenahi
Active Level 3
Galaxy J
telefonun bataryasını hiç değiştirdin mi veya değiştiyse en son ne zaman değişti?
0 Likes
Hakan0
Active Level 7
Galaxy J
Değişmedi 6 yıldır kullanıyorum
0 Likes
namütenahi
Active Level 3
Galaxy J
muhtemelen batarya kaynaklı olduğu fikrindeyim. Benim de eski telefonum J7 Pro'ydu ve telefonu yeniden başlattığımda kullanmadan/kilit ekranını açmadan 1dk falan beklemem gerekiyordu yoksa telefon kendisini yeniden başlatıyordu, acaba sende de aynısı mı oldu?
0 Likes
Hakan0
Active Level 7
Galaxy J
Bi yakınımın j7 si vardı benzer durum onda da oluyordu hafıza dolu olduğundan yeniden başlatıyormuş telefon hafızayı boşaltınca sorun olmadı bende 1.5 gb boş hafızadan dolayı değil pilden olduğunu da pek düşünmüyorum açıkçası
0 Likes
namütenahi
Active Level 3
Galaxy J
benim j7'nin de sadece 3-4gb hafızası boştu, hafıza kartı ise tam doluydu galiba dediğin gibi hafızayla alakalı. İstersen alan açmayı dene eğer çözülürse ne âlâ fakat çözülmezse batarya meselesine de bi bak.
ERN0
Active Level 6
Galaxy J
Benimde aynı sorundan servise gittim anakartı,batarya,şarj soketi,felxler değişti sorun gitti ama başka sorunlar çıkmaya başladı sorunları çözemediler tümetici hakem heyetine başvuru yaptım
0 Likes
Hakan0
Active Level 7
Galaxy J
Benimkine servise götürüp para harcamaya artık değmez diye düşünüyorum 6 yıldan beri kullanıyorum artık yenisine veririm servise vereceğim parayı
0 Likes