cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung j6 etkileşim kontrolleri ayarı ile dokunmatik çalışmıyor

(Topic created on: 01-24-2021 11:52 AM)
428 Views
rgnmuhammet
Beginner Level 2
Options
Galaxy J

Arkadaşlar selam;

Bugün telefonumda ayarları kurcalarken etkileşim kontrolü ayarını buldum. Açtım ve kullanmayı denedim daha sonra ekran hiçbir komut almamaya başladı. Ben de hemen ses açma ve güç tuşuna 2 saniye basarak kapatmaya çalıştım fakat düzelmedi. Otg yardımı ile mouse bağladım fakat hala hiçbir uygulamaya giriş yapamıyorum. Mouse simgesi ekrandayken elimle dokunduğumda simge sönüyor bu da demek oluyor ki ekran hala komut alıyor fakat hiçbir oynama yapamıyorum (Ses açma, ses kısma, güç tuşu ve parmak izi sensörüm çalışıyor.). Bilgisi olan arkadaşlar bana ulaşabilir mi?

Not: Denemeyin arkadaşlar 😄

Düzenleme: Erişilebilirlik sürekli olarak duruyor hatası aldım

2 Comments
BYHİCKİMSE
Active Level 8
Galaxy J
ayarlara girebilirsen,ordan uygulama ayarlarından erişilebilirlik ayarları na gir komple veriyi sil... sen dokunma engellemeyi açmışsın...😁😁
Lobao
Active Level 9
Galaxy J

ayarlar-erişilebilirlik-görme-voice assistant bölümü açılmış olabilir. bu yolu izleyerek kapatmak lazım. cihaz bu durumdayken menülere bir kez dokunup mavi kare içine alınca iki kez hızlıca dokunrak seçmek gerekiyo. tek dokunuşu algılamıyo ekran. eğer yapamazsanız 4447711 samsung çağrı merkezini arayın yada canlı destekten yardım alın. onlar sizi yönlendirir duruma göre. belki başka bi sorun vardır telefonda.