cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Verileri İndirme Sayfasında Bloke Görünüyor, Neden?

(Topic created on: 02-12-2024 01:34 AM)
207 Views
LaraH
Active Level 3
Options
Galaxy J

https://privacy.samsung.com/my-data/history sitesinde olan Samsung Verilerimi indiremiyorum, altta eklediğim ekran görüntülerde de görüldüğü üzere açılan penceredeki İndirme Talebinde "Sona erdi" diyor ki bunu dememesi lazım çünkü en son indirdiğimden bu yana bayaa bir zaman geçti hani yasaklı da olamam ve yine aynı yerde ekran görüntüsünde de görüldüğü üzere "Bilgilerinizin tekrar indirilmesi için başvurun" deniyor nereye başvurmalıyım ki.. Bahsi edilen veriler girdiğim o sayfadan indiriliyor, zaten..

15 gün önce de bu sorunla ilgili bu konuyu bu forumda açtım, hiç kimseden hiç bir cevap gelmedi. Pekii hiç kimse üstte belirttiğim siteden kendi verilerini indirmeye yeltenmiyor mu ve bir tek ben mi yapıyorum bu işlemi? Ola ki biri indirdiğinde hiç kimse benim yaşadığım sorunla karşılaşmıyor mu?

En nihayet bir moderatör yazdı ama sadece yazdığımı okudu ve bana bir talep numarası açtı, bende biliyorum Samsung'u arayıp talepte bulunmayı ki zaten de bir talebim var, telefon ile irtibattayız ama konudan o kadar uzaktalar ki ne anlattığımı ne de yazdığımı da aslaa anlamıyorlar ve gönderdiğim ekran görüntülerini de açmıyorlar bile.. Bu arada üstte bahsini ettiğim bana yazan moderatör target=_blanktarget=_blanktarget=_blanktarget=_blanktarget=_blanktarget=_blanktarget=_blanktarget=_b... böyle konulara bu kadar uzaksa ya da bana konu ile bilgileneyim size yazarım diyemiyorsa adı neden modaratör ve öncesinde açtığım konuyu da sayfayı da sözüm ona işlem tamamlandı diye yorumlara da kapattı dolayısıyla bende diyorum ki Samsung'un çalışma tarzı bu mudur...?!

Ekran görüntülerini burada veriyorum..

Samsung Verilerim (1).JPGSamsung Verilerim (2).JPG

2 Comments
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy J
Sona ermesinin sebebi verilerinizin güvende kalması için 30 günlük bir indirme linki açılıyor.bu süreden sonra linkler geçersiz kalıyor.
Yeni bir indirme talebinden sonra verileriniz için hazır olduğunda yeni indirme linkleri eklenecektir...30 günlük geçerli süresi bulunmaktadır
LaraH
Active Level 3
Galaxy J

Teşekkür ederim cevabınız için ama bu da bir çözüm değil..

Dediğinizi bende sayfasında okudum ama yeni bir indirme talebini kime/nereden vermeliyim ve de diyor ki; "Kişisel bilgilerin tekrar indirilmesi için başvurun".. Pekii de kime/nereye yoksa kendi mi bir tarih belirliyor ve ben bu durumu sayfasında takip mi etmeliyim?

Diyelim ki takip ettim, sayfadaki detaylarda en son Nisan 2023'de indirdiğim verilerim görünüyor ve bu zamana kadar ve de bu tarihte neden hala kapalı dolayısıyla da hangi ve ne şekildeki 30 günden bahsediyor?

Ya da ben bu durumu Samsung departmanına mı bildirmeliyim bana o 30 gün'ü açsınlar diye, ne anlatmaya çalıştığımı zaten anlamadılar ki bi de bu izni bana verin desem bu isteğim onlara önce trene bakar gibi sonra da akabinde çince gibi gelecektir.

Üstteki bu sorularımın cevaplarını bilen birilerinden almadıkça ne yapabilirim ki, koca bir hiç bir şey?

0 Likes