cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Max

(Topic created on: 06-28-2021 12:28 AM)
362 Views
SM-J530FKULLANICISI
Active Level 7
Options
Galaxy J

Bu uygulama samsung un kendi uygulaması mı? Güvenli mi? Alfatürk abi, Toprak abi ve sizlerden yanıtlarınızı bekliyorum 😊

5 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Wig
Expert Level 3
Galaxy J
"Samsung Max" Samsung un resmi uygulamasıdır. Uygulamanın amacı ise, İnternet de güvenli dolaşmak için ek önlemler almanıza işe yarıyor. Yani yüklerseniz hiç bir sıkıntı yaşamazsınız.

GyZ3N

:)

View solution in context

Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy J
Evet Samsung un kendi uygulamasıdır Daha doğrusu ilk zamanlar opera vpnydi operanın sonra kapandı Samsung satın aldı bayağı da geliştirdi Oldukça güvenlidir gönül rahatlığıyla kullanabilirsin kardeşim 😊

View solution in context

Solution
eyotech
Active Level 8
Galaxy J
uygulamanın Samsung'a ait olduğu şu şekilde anlaşılıyor; işaretlediğim yerdeki linke tıklayınca açılan penceredeki adres satırının sonundaki eula yazısını silince, Samsung'un sitesine ulaşıyoruz 😊Screenshot_20210628-011713_Google Play Store_119563.jpg

View solution in context

Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy J
Samsung'un geliştirdiği uygulamaSmartSelect_20210628-012235_Galaxy Store_205356.jpg

View solution in context

Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy J
Sen yoruma ne bakıyorsun ona bakarsan binlerce de olumlu yorum var ordaki üretici dediği geliştirici Sen bize güven Ben ta operadan beri kullanıyorum aynı uygulama süreci de en başından beri takip ediyorum şu ana kadar da en ufak bi sorun çıkmadı en azından diğer vpnlerden çok daha güvenli olduğuna garanti verebilirim hem sadece Vpn değil veri tasarrufu ağ trafiği izleme gizlilik koruması vs. bi sürü daha özelliği var bence boşa evham yapıyorsun ama gene de sen bilirsin

View solution in context

10 Comments
QuadroTR
Active Level 6
Galaxy J
Ben kullandım kendisi bir vpn hizmeti veri tasarrufu da var. Yanılmıyorsam Operanın vpn sunucusunu kullanıyor ve uygulama opera tarafından tasarlanmış.
Solution
Wig
Expert Level 3
Galaxy J
"Samsung Max" Samsung un resmi uygulamasıdır. Uygulamanın amacı ise, İnternet de güvenli dolaşmak için ek önlemler almanıza işe yarıyor. Yani yüklerseniz hiç bir sıkıntı yaşamazsınız.

GyZ3N

:)
Galaxy J
QuadroTR ve GyZ3N ikinize de teşekkür ederim
0 Likes
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy J
Evet Samsung un kendi uygulamasıdır Daha doğrusu ilk zamanlar opera vpnydi operanın sonra kapandı Samsung satın aldı bayağı da geliştirdi Oldukça güvenlidir gönül rahatlığıyla kullanabilirsin kardeşim 😊
Galaxy J
Tamam teşekkür ederim mehmet abi iyi geceler 😊
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy J
Rica ederim sana da iyi geceler 🙂
Galaxy J
Aman vazgeçtim indirmekten. Korktum şu an 😔20210628_005422_33118.jpg
0 Likes
Solution
eyotech
Active Level 8
Galaxy J
uygulamanın Samsung'a ait olduğu şu şekilde anlaşılıyor; işaretlediğim yerdeki linke tıklayınca açılan penceredeki adres satırının sonundaki eula yazısını silince, Samsung'un sitesine ulaşıyoruz 😊Screenshot_20210628-011713_Google Play Store_119563.jpg
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy J
Sen yoruma ne bakıyorsun ona bakarsan binlerce de olumlu yorum var ordaki üretici dediği geliştirici Sen bize güven Ben ta operadan beri kullanıyorum aynı uygulama süreci de en başından beri takip ediyorum şu ana kadar da en ufak bi sorun çıkmadı en azından diğer vpnlerden çok daha güvenli olduğuna garanti verebilirim hem sadece Vpn değil veri tasarrufu ağ trafiği izleme gizlilik koruması vs. bi sürü daha özelliği var bence boşa evham yapıyorsun ama gene de sen bilirsin