cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG J7 PRO VE A20S DE

(Topic created on: 01-22-2020 05:59 PM)
600 Views
SALVADOR33
Beginner Level 2
Options
Galaxy J

SAMSUNG J7 PRO DA VE SAMSUNG A20S DE AYNI AORUN VAR BEN GÖRÜNTÜ GÖRÜŞME YAPAMIYORUM DAHA ÖNCE YAPIYORDUM ŞİMDİ YAPAMIYORUM KARŞI TARAF BENİ GÖRÜNTÜLÜ ARAYABİLİYOR BEN ARAYAMIYORUM ARADIĞIMDA DİREK SESLİ ARAMAYA DÖNÜYOR

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy J

Merhaba SALVADOR33,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızdan; Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar >Şebeke Modu içerisine giriş yaparak 3G/2G (WCDMA/GSM ) otomatik mod olarak seçmeniz gerekmektedir.

Yaşamış olduğunuz Sorun Devam Ederse:

• Bulunulan bölge yeterli sinyal alınamayan bir bölge olabilir. Farklı ve daha iyi sinyal alınan bir bölgede deneme sağlamanız gerekmektedir.
  • Farklı bölgede süren bir durumda, farklı bir kişiye görüntülü arama denenmelidir. Görüntülü arama yapılacak olan karşıdaki kişi uygun bölgede olmadığı koşulda da görüntülü arama sağlanamamaktadır.
  • Telefonda farklı bir sim kart ile görüntülü arama denenmelidir. Farklı bir simde de devam eden bir durumda, cihazdaki bilgilerin yedeklenerek, fabrika ayarlarına dönüş sağlanması gerekmektedir.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

3 Comments
on115Tr
Active Level 4
Galaxy J
Sorununuz, telefondan kaynaklanıyor olabilir. Daha önce ayarlarını falan karıştırdıysanız yanlış bir şey yapmış olabilirsiniz. Lütfen Samsung Müşteri Hizmetleriyle iletişime geçin.
Numara: 444 77 11
Bağlantı Adresi: https://www.samsung.com/tr/info/contactus/#none
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy J

Merhaba SALVADOR33,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızdan; Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar >Şebeke Modu içerisine giriş yaparak 3G/2G (WCDMA/GSM ) otomatik mod olarak seçmeniz gerekmektedir.

Yaşamış olduğunuz Sorun Devam Ederse:

• Bulunulan bölge yeterli sinyal alınamayan bir bölge olabilir. Farklı ve daha iyi sinyal alınan bir bölgede deneme sağlamanız gerekmektedir.
  • Farklı bölgede süren bir durumda, farklı bir kişiye görüntülü arama denenmelidir. Görüntülü arama yapılacak olan karşıdaki kişi uygun bölgede olmadığı koşulda da görüntülü arama sağlanamamaktadır.
  • Telefonda farklı bir sim kart ile görüntülü arama denenmelidir. Farklı bir simde de devam eden bir durumda, cihazdaki bilgilerin yedeklenerek, fabrika ayarlarına dönüş sağlanması gerekmektedir.

Teşekkürler.

MOD

SALVADOR33
Beginner Level 2
Galaxy J
TEŞEKKÜR EDERİM AMA NEDEN LTE/3G/2G DE GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞEMİYORUZ EBET DEDİĞİNİZİ YAPTIM GÖRÜTÜLÜ GÖRÜŞME YAPILIYOR
0 Likes