cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Merhaba Arkadaşlar

(Topic created on: 11-03-2020 04:16 PM)
184 Views
GæLæXy
Active Level 8
Options
Galaxy J

Galaxy Storede Pubg Yüleyemiyorum 3.1Gb Alan Açın Diyor. Ama Play Storede Bu Oyun Yükleniyor. Eee Galaxy Storede Alan Yetmezken Play Sotorede Yetiyor? Bunu Biri Açıklaya Bilirmi?

5 Comments
bişeyimben
Active Level 4
Galaxy J
Samsung ürünlerinde biraz hata var mesela chrome sayfa dilini olabileceği kadar Turkçe yaparken Samsung internette ise sayfa hiç ya da cok az çeviriliyor
GæLæXy
Active Level 8
Galaxy J
Teşekkür Ederim
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy J
orda dedigin o indirme sadece google palyda ic indirms 3.5 gb yer aliyor
GæLæXy
Active Level 8
Galaxy J
Tamam Teşekkürler
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy J

Merhaba GæLæXy,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

İndirme işlemi kesintiye uğrar ve başarısız olursa, lütfen internet bağlantınızı kontrol edin ve tekrar deneyin. Ağa bağlantısı yetersiz olduğunda, uygulamaları indirdiğinizde sorun yaşayabilirsiniz; ayrıca bazı servis sağlayıcıları maksimum bir indirme hızı uygulayabilirler. Bağlantınızın sinyali yeterince güçlü olduğuna emin olduktan sonra, ek ücret ödemeden, istediğiniz zaman uygulamaları tekrar indirebilirsiniz.

Galaxy Store uygulama indirme sorunu için diğer önerimiz;

1. Ayarlar > Biyometrik veriler ve güvenlik > Diğer Güvenlik ayarları > Cihaz yöneticisi > Cihazımı Bul özelliği kapatın.

2. Ayarlar > Uygulamalar > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > Sistem uygulamalarını göster > Galaxy Store > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç noktadan güncellemeleri kaldır işlemini yapın.

3. Bu işlem sonrasında Cihazı yeniden başlatın.

Farklı uygulamalarda aynı sorun yaşanıyorsa incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD