cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

J8 GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ

(Topic created on: 07-08-2020 09:44 AM)
155 Views
NAZİFN970F
Expert Level 5
Options
Galaxy J

J8 için bugün itibariyle Cezayir ve Senegal olmak üzere 2 ülkede daha güvenlik güncellemesi yayınlandı.Bu guvenlik güncellemesi bittiğinde ilk olarak Rusyada olmak üzere android 10 yayınlanacak.

Sonrada diğer ülkelerde ve Türkiyede yayınlanacak.

image

image

15 Comments
UserEdited52
Active Level 6
Galaxy J

Nazif kardeşim yanlış bilgi vermeyelim Rusyada daha BTF 'YE GECILMEDI BI TELEFON GENELLIKLE ILK HANGI ULKEDE TANITILDIYSA  ILK ORDA ANDROID SÜRÜMÜ VERIRLER CSC 'YE GÖRE DEGISIR ANDROID 10 DAHA VAR AMA RUSYDA DAHA BTF GECILMEDI

0 Likes
UserEdited52
Active Level 6
Galaxy J

Nazif SONRADA tr de yayinlanmayabilir öncelik J7DUO OLUCAK TIR VEYA J6+&JI

0 Likes
UserEdited52
Active Level 6
Galaxy J

J8

0 Likes
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy J
Kardeşim önceki sene ilk android 9u rusyada aldı.Ve rusyadan yayınlandıktan hemen sonra anlamında demedim ondan sonra diğer ülkeler falan öylede bizim ülkedede gelecek anlamında dedim
UserEdited52
Active Level 6
Galaxy J

Olabilir doğru RUSYADA MODELLER BITYI TEK J8 VE J6 KALDI

UserEdited52
Active Level 6
Galaxy J

Bide temmuz yamasıyla gitmeyebilir bilgin yok  GUNCELLEME TARIHLERINDEN 1 AY ON CEKI YAMAYI VERIYOLAR HAZIRAN YAMASI GELDIYSE TEMMUZ GELMEDIYSE HAZIRAN KONYAYA SELAMLAR

0 Likes
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy J
Bilmiyorum ama zaten temmzu yamasıyla jesin verilecek demiuorum ki ben temmzu yamasıyla verebikirler diyorum.
UserEdited52
Active Level 6
Galaxy J

Doğru J8 TAYLAND DA ASYA PAZARI ICIN ILK RUSYADA AVRUPA VE BIZIM BOLGELER ICIN TANITILMIS OJM YAZILIMI RUSYA

TAYLAND OXM VEYA OLM

AshPotter02
Active Level 7
Galaxy J
bende güvenlik güncellemesi istiom:D siz hep alionuz bnde alcm yha özendim size 😄
0 Likes