NAZİFA6PLUSTABS6LİTE
Expert Level 5

Geçen günlerde Galaxy J8 için teste giren U takılı güncelleme bugün itibari ile yenilendi. En yakın zamanda yayınlanması dileğiyle.

 
J8 kullanıcılarına hayırlı olsun.
 
image
 
 
image
 
 
10 Yorum
XXDARKİNGALONE
Expert Level 2
mahşallah mahşallah kardeşim darısı m10 un🙏🙏🙏🙏🙏 başına diğerlerinede gelir inşallah çünkü m10 da testte u4 ne aynalama geliyor bu güncelleme küçük ozeliklermi veriyorlar nazif kardeşim 😊😊😊😊🙃😊🙃😊😇😇😇
Yanıtla
Yükleniyor...
M10 ada yakında gelir büyük ihtimal. Maalesef guncelleme hakkında bir bilgim yok. Ama u takili oldugu için düzeltmeler performans artışları olabilir.
Yanıtla
Yükleniyor...
anladım nazif kardeşim inşalalh gelir sağolun teşekürler 😊😊😊😇😇😇🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Yanıtla
Yükleniyor...
Rica ederim ne demek.
Yanıtla
Yükleniyor...
geoices
Active Level 5
Bir şeyi merak ettim; siz bu yazılımları nasıl "keşfediyorsunuz"? Checkfirm yazılımını önceden kullandım ve sherlock özelliğini de kurcaladım ama yeni yazılım keşfedemedim.
Yanıtla
Yükleniyor...
Aslında bu gönderideki cihaz şifreli degil. Yani direk teste girer girmez belli oluyor. Ama diger cihazlarda tahmin yürütüyorum mesela Tab s6 lite ürününü ele alalım. En son yazılımı P610XXU2BTK2 ve şu anda android 11 testte bu yüzden P610XXU2C diye devam etmesi gerekiyor çünkü android sürümü ile major de artar. Ve BTK da B major ortadaki T yılı sondaki K ise ayı göstermektedir. Android 11 teste girdi ve BTK, CTK oldu şu ortadaki T 2020 yılı için geçerli 2021 de ise U oldu alfabetik sıraya göre devam ediyor T 2020 U 2021 V 2022 gibi ve en son CTK olan 2021 de CUK oldu Sondaki K ise ayı gösteriyordu. A ocak B şubat C mart gibi devam ediyor alfabetik sıralamaya göre. Peki en son CUK olmuştu ama biz şubat ayındayız şubat ayının harfi B idi o yuzden CUB oldu. Ve P610XXU2CUB oldu e sonunda sayıda olması gerekiyor çünkü bu kac defa gözden geçirildiğini gösterir. bunuda tek tek deneyerek bulmanız lazım. P610XXU2CUB1 mesela boyle bir test yazılımı var.Ve bu şekilde deneyerek bulabilirsiniz. Insallah anlatabilmisimdir.
Yanıtla
Yükleniyor...
Anladım teşekkürler
Yanıtla
Yükleniyor...
Rica ederim ne demek.
Yanıtla
Yükleniyor...
ProofEgeeeJ8
Active Level 5
Kardeşim bu güncelleme downgrade yapmamızı engellemez de mi performans açısından ne gibi bir yenilik sağlar sence?
Yanıtla
Yükleniyor...