cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

J8 Cihazımda ekran sorunu

(Topic created on: 09-17-2023 03:31 PM)
53 Views
fatihcanmemis
Active Level 3
Options
Galaxy J
Merhabalar, Cihazımda beyaz renklerin yarısını gerçekten beyaz yarısınıysa sararmış beyaz olarak gösteriyor. Ne yapmalıyım? Birde örneğin bir uygulamada baya bi vakit geçirirsem ekranda onun izi kalıyor yani diyelim baya bi mesaj yazdım bir süre sonra klavyenin hafiften izi oluşuyor ekranda(Not: parmak izi değil renk)
3 Comments
Galaxy J
Amoled yanığı oluşmuş.Siyah tema ve siyah duvar kağıdı kullan sorun çözülür.
fatihcanmemis
Active Level 3
Galaxy J
Teşekkürler
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy J

Merhaba fatihcanmemis,

 

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

 

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes