cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

J7 prime

(Topic created on: 06-04-2023 05:54 PM)
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy J

Arkadaşlar android 10 a döndüm ama geliştirici seçenekleri girilmiyor kendi kendine atıyor birde garanti gitti 0x1 yazıyor ne yapmalıyım?

6 Comments
HANATRONIC
Active Level 6
Galaxy J

J7 Prime, güncellemelerle 6.0.1'den 8.1.1'e yükseltilmiştir. Samsung'un J7 Prime için desteklediği en son sürüm budur. Siz yetkisiz bir şekilde cihaza Android 10 yüklediğinizden dolayı cihazın garanti sayacı atmıştır ve bu süreden sonra bunu geri alamazsınız. Geliştirici seçeneklerine girilmemesinin custom rom olduğu için birçok sebebi olabilir. 

Anonymous
Not applicable
Galaxy J
Geliştirici seçenekleri girilmiyordu evet ama eski sürüme döndüm android 10'dan 8.1.1'e geçtim
HANATRONIC
Active Level 6
Galaxy J
yapım numarası kısmına 4 kez tıkladınız mı?
Anonymous
Not applicable
Galaxy J
Bakacam şimdi
ÖzcanA24
Active Level 6
Galaxy J
Son güncellemeyi çoktan aldı garanti yoksa yetkili servis dışında telefonun parçası değiştirlimiştir.
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy J

Merhaba VedatGalaxyA51,

 

Samsung tarafından onaylı olmayan uygulama, siteler üzerinden yapılan yazılım yükleme ve resetleme işlemleri, ürüne zarar verebilir. Yetkisiz işlemleri önermemekteyiz, cihazınızı garanti kapsamı dışında bırakmaktadır.

 

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

 

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

 

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.


• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD