cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaride 1000 foto vardi suan 20 gozukuyor

(Topic created on: 09-06-2021 11:56 PM)
76 Views
esrae
Active Level 1
Options
Galaxy J

Cvp bekliyorum

8 Comments
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy J
Çöp kutusuna baktınız mı
0 Likes
esrae
Active Level 1
Galaxy J
Evet
0 Likes
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy J
Mağazadan yüklediğiniz fotoğraf ve video uygulaması gibi uygulamalar verdiğiniz izinlerden dolayı (özellikle kayıt yeri izni) galeriye müdahele etmiş olabilir Bunları kontrol edin, gerekirse uygulmayı kaldırın Ayrıca özel erişimden sistem ayarlarını değiştirir bölümünden de sisteme müdahale izni verilen şüphelendiğiniz uygulamaları kapatın (tabi bunları yapınca gidenler geri gelmez ama ileride tekrar silinmemesi için faydalı olabilir)

Fotoları geri getirmek içinse yedeklenmiş (eşitlenmiş) olmaları gerekir

Eşitleme (yedekleme) açıksa galeri ayarlardan eşitlemeye basın veya ayarlar- hesaplar - yedekle ve geri yükle- geri yükleye basın Ayrıca Google fotoğraflar uygulaması yüklüyse oraya da bakın

Eşitleme ve yedekleme yapmadıysanız malesef silinen fotoğraf ve videoları geri getiremezsiniz

Tüm bunlar dışında yazılım güncellemesi kaynaklı bir hata olabilir Bu durumda cihazı yedekleri alıp sıfırlamanız ve yeni güncellemeyi beklemeniz faydalı olur Ayrıca burdan yardım al bölümünden Samsung Membersa hata raporu gönderebilirsiniz
AsilTurk
Active Level 9
Galaxy J
Hafıza kartı kullaniyornusunuz ?
Hafiza kartini tanimiyor olabilir.
0 Likes
esrae
Active Level 1
Galaxy J
Kulanmiyorum
0 Likes
AsilTurk
Active Level 9
Galaxy J
Çoklu çekim Yaptıysanız ikinci bir galeri açabilir.
0 Likes
esrae
Active Level 1
Galaxy J
Hayir
0 Likes
Sinifl
Active Level 7
Galaxy J
Biraz daha bilgi verir misiniz. Bu süreçte neler yükledinz, neler seçtiniz ve neyi farkli yaptınız