Expert Level 1
Arkadaşlar bildiğimiz üzere Samsung her galaxy telefon ve tablete iki büyük Android güncellemesi veriyor. Bu politikaya göre J4+, Android 10 güncellemesi için uygun ve güncellemeyi alcak bir cihaz. Donanımsal olarak da öyle. 
Bazı arkadaşlarımız bu konu açıldığında olumsuz ve ezici bir tavır ile yorum yapıyorlar. " J4+ zaten çöp, J4+'a Android 10 gelirse iyice çöp olur", "Almayacak boşuna bekleme" gibi inciten yorumlar var. Bazı insanlar gıcıklık yapmak ve trollemek için bilerek yapıyor. Siz sorduğunuzda ben size bu şekilde cevap versem moraliniz bozulmaz mıydı? Ben her yorumuma dikkat ediyorum. Karşımdaki kişiyi üzmemeye çalışıyorum.
Dostlarım empati kuralım, incitmemeye çalışalım. Bunu sadece forumda değil hayatınızın birçok alanında kullanmaya çalışalım.
29 Yorum
Active Level 8
bazı insanlar sana karşı düşman olur
Yanıtla
Yükleniyor...
aynen dediğin gibi 3 günlük dünya için değermi
Yanıtla
Yükleniyor...
Senin için de geçerli anlattıklarım. Sen de yapıyorsun.
Yanıtla
Yükleniyor...
Anonymous
Uygulanamaz
Kimse kimseyi durduk yere düşman bellemez...
Yanıtla
Yükleniyor...
aynen çok haklısın Kimse kimseyi durduk yerde düşman belirlemez
Yanıtla
Yükleniyor...
androicci benim istemeden kırdığım varsa özür dilerim
Yanıtla
Yükleniyor...
Expert Level 4
Katılıyorum.
Yanıtla
Yükleniyor...
Anonymous
Uygulanamaz
Ama almicak alınca da 1 ay veriyorum çökmez ise benim adımda Ömer değil yani napalm dobra bi insanım ben yalan söyleyemiyorum
Yanıtla
Yükleniyor...
Anonymous
Uygulanamaz
Yani tabiki kimse kimseyi kırmasın bende sana biraz sert çıkmış olabilirim bi kusur ettiysem özür dilerim ama hayat felsefem bu gerçekler acıdır yani gelmeyeceği ihtimali %90 iken gelecek desek moral verecez gelmeyince daha da üzülecek karşıdaki en azından gelmeyeceği fikrine alışılırsa daha az üzülür karşı taraftaki kişi gelirse de eyvallah beni yanıltmak gibi büyük bir şeyi başarır bu cihaz tarihe imza atar
Yanıtla
Yükleniyor...