cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Empati Kuralım İncitmemeye çalışalım

(Topic created on: 09-22-2020 05:15 PM)
64 Views
androidci
Expert Level 2
Options
Galaxy J
Arkadaşlar bildiğimiz üzere Samsung her galaxy telefon ve tablete iki büyük Android güncellemesi veriyor. Bu politikaya göre J4+, Android 10 güncellemesi için uygun ve güncellemeyi alcak bir cihaz. Donanımsal olarak da öyle. 
Bazı arkadaşlarımız bu konu açıldığında olumsuz ve ezici bir tavır ile yorum yapıyorlar. " J4+ zaten çöp, J4+'a Android 10 gelirse iyice çöp olur", "Almayacak boşuna bekleme" gibi inciten yorumlar var. Bazı insanlar gıcıklık yapmak ve trollemek için bilerek yapıyor. Siz sorduğunuzda ben size bu şekilde cevap versem moraliniz bozulmaz mıydı? Ben her yorumuma dikkat ediyorum. Karşımdaki kişiyi üzmemeye çalışıyorum.
Dostlarım empati kuralım, incitmemeye çalışalım. Bunu sadece forumda değil hayatınızın birçok alanında kullanmaya çalışalım.
androidci
Expert Level 2
Galaxy J
Moral düşürmemek veya vermemek adına güncellemenin gelip gelmeyeceği belli değil yazabilirsiniz.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy J
Ama birde şöyle bisey var belirttiğim gibi dobra bi insanım bu konularda beyaz bile olsa yalan söyleyemiyorum ve ben içgüdülerime çok güvenirim hisli bir insanım kısaca yani biseyi hissediyorsam olacaktır gelmeyeceğini hissettim sadece
Ardaj8ban
Active Level 3
Galaxy J

Herkese selanlar arkadaşlar ana hesabım ban yediği için( yaklaşık olarak 1 ay önce ) bu hesaptayım 

Gelelim konuya

İlk olarak  şunu kesinleştirmek lazım samsungun bir politikası var 2  tane ana güncelleme diye bu politika göz önüne alındığı zaman 8 ile çıkan 10 alıcakdır eğer almaz ise bir para ödemesi yapılır diye düşünüyorum eğer alırsa cihaza 5-6 özellik eklenir gerisini bilemem bazı arkadaşlarımız cihaz çöp olur fln demiş  bunu biz bilemeyiz benim kararımca yavaşlar çökme gibi bi durum yaşanmaz eğer olursada güncelleme geri çekilir yada üsttede bahsettiğim gibi bir para ödemesi yapılır (ama para ödemesi türkiyeye verilmez BENCE)   

Kısaca j4+ kullananlar için güncelleme şimdiden hayırlı olsun içiniz rahat olsun alır q os 

Ama dahada fazla "j4+android 10 ne zaman alır tarzı " gönderiler paylaşmak gereksiz bence 

Sizin düşünceleriniz nelerdir? Yorum kısmında belirtirseniz sevinirim 

androidci
Expert Level 2
Galaxy J
Şuanda uygulanan politikaya göre J4+ cihazına Android 10 güncellemesi gelecektir.
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy J
kesinlikle
böyle gonderileri 1kere açsinlar tamam
ama her gün açiyorlar birde gelmiyor ya gelmiyor iste diyorlar anlamadim gitti
0 Likes
SanalYargıç
Expert Level 2
Galaxy J
arda helal be yargı acık