cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Empati Kuralım İncitmemeye çalışalım

(Topic created on: 09-22-2020 04:00 PM)
169 Views
androidci
Expert Level 2
Options
Galaxy J
Arkadaşlar bildiğimiz üzere Samsung her galaxy telefon ve tablete iki büyük Android güncellemesi veriyor. Bu politikaya göre J4+, Android 10 güncellemesi için uygun ve güncellemeyi alcak bir cihaz. Donanımsal olarak da öyle. 
Bazı arkadaşlarımız bu konu açıldığında olumsuz ve ezici bir tavır ile yorum yapıyorlar. " J4+ zaten çöp, J4+'a Android 10 gelirse iyice çöp olur", "Almayacak boşuna bekleme" gibi inciten yorumlar var. Bazı insanlar gıcıklık yapmak ve trollemek için bilerek yapıyor. Siz sorduğunuzda ben size bu şekilde cevap versem moraliniz bozulmaz mıydı? Ben her yorumuma dikkat ediyorum. Karşımdaki kişiyi üzmemeye çalışıyorum.
Dostlarım empati kuralım, incitmemeye çalışalım. Bunu sadece forumda değil hayatınızın birçok alanında kullanmaya çalışalım.
27 Comments
SanalYargıç
Expert Level 2
Galaxy J
bazı insanlar sana karşı düşman olur
0 Likes
SanalYargıç
Expert Level 2
Galaxy J
aynen dediğin gibi 3 günlük dünya için değermi
0 Likes
androidci
Expert Level 2
Galaxy J
Senin için de geçerli anlattıklarım. Sen de yapıyorsun.
Anonymous
Not applicable
Galaxy J
Kimse kimseyi durduk yere düşman bellemez...
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy J
aynen çok haklısın Kimse kimseyi durduk yerde düşman belirlemez
SanalYargıç
Expert Level 2
Galaxy J
androicci benim istemeden kırdığım varsa özür dilerim
0 Likes
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy J
Katılıyorum.
Anonymous
Not applicable
Galaxy J
Ama almicak alınca da 1 ay veriyorum çökmez ise benim adımda Ömer değil yani napalm dobra bi insanım ben yalan söyleyemiyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy J
Yani tabiki kimse kimseyi kırmasın bende sana biraz sert çıkmış olabilirim bi kusur ettiysem özür dilerim ama hayat felsefem bu gerçekler acıdır yani gelmeyeceği ihtimali %90 iken gelecek desek moral verecez gelmeyince daha da üzülecek karşıdaki en azından gelmeyeceği fikrine alışılırsa daha az üzülür karşı taraftaki kişi gelirse de eyvallah beni yanıltmak gibi büyük bir şeyi başarır bu cihaz tarihe imza atar