cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Eleştiri

(Topic created on: 04-13-2024 07:02 PM)
272 Views
pasakedim
Active Level 1
Options
Galaxy J
Bizim telefonlarımız en son 2021'de güncelleme aldı. Siz bizim modelleri gözden çıkardınız herhalde. Burası Türkiye. Ekonomik kriz yaşıyoruz. Emekli maaşları sadece zar zor yaşamamızı sağlıyor. Yeni model bir telefonu nasıl alacağız. Biraz bizi düşünseniz nasıl olur?
İnsaf...
20 Comments
Galaxy J
tel modelin nedir
0 Likes
pasakedim
Active Level 1
Galaxy J
J 7 pro
0 Likes
AlperGüler
Active Level 8
Galaxy J
Hocam j7 pro senesinde çok iyi bir teldi o zamanki samsugun politikasi 2 ana guncelleme ve 4 yil guvenlik ti galiba bu sekilde sacma bir politika izlediler bu durum s serisinde de ayniydi şuan akli basina gelmiski s24 ile 7 seneye cikardilar
Galaxy J
J7 pro için ne gibi beklenti içindesiniz merak ettim?
Koctv
Active Level 8
Galaxy J
Bende yazıya güldüm ya burası Türkiyeymiş ekonomi kötüymüş samsung bu duruma çok üzüldü an itibari ile toplantı yapma kararı almış bundan sonra güncellemeler telefonlar bozulana kadar gelecekmiş 😂
Galaxy J
😅😂😂😂
pasakedim
Active Level 1
Galaxy J
Gülmeye çok meraklısınız herhalde. O zaman başka komik şeyler yazayım onları da gülüver. Çok hoş olur.
0 Likes
Koctv
Active Level 8
Galaxy J
Her hangi birşey yazmana gerek yok yazdığın her hangi birşey komik oluyor zaten sana güncelleme versinler yanında birde ketçap mayonez ne dersin 😂
pasakedim
Active Level 1
Galaxy J
İnsanlara karşı küçümseyici, alaycı tavrınız sizin eğitim seviyeniz ile ilgili. Bu seviyeye inip size cevap vermek istemiyorum. Ama toplumdaki siyasi, ekonomik,sosyal vb farklılıkları gözardı etmeseniz iyi eder, alaycılıktan vazgeçersiniz.
0 Likes