cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Cihazım kapanıyor.

(Topic created on: 09-10-2021 05:53 PM)
138 Views
Dilara Elif
Beginner Level 2
Options
Galaxy J

Samsung Galaxy J7 Core cihazım yaklaşık 1 aydır durup dururken kendiliğinden kapanmaya başladı. Bataryayı çıkartıp takmadan da açılmıyor. Bu konuyla ilgili bir bilgisi olan var mı? Ne yapmam gerekiyor acaba?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy J

Merhaba Dilara Elif,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

4 Comments
Galaxy J
Bendede aynı cihaz vardı kapandı birdaha açılmadı anakart sorunlu bu bataryası açılan cihazların
Galaxy J
Merhaba banucuğum istersen DM'ye gelir misin? 😉👍
Galaxy J
Bak bendede j7 prime var onun yazılımı değişcek ve sende cihazını servise götür cihaz planlı eskitmede senin ve benim cihazı yazılım mühendisine götürüp Android 10 One ui 2.5 yada 2.1 yada 3.1 kurulacak beni perişan ediyordu cihaz ısındı cebe koydum tuaf koku hissettim yanık kokusu gibi birşey yaptırıp yazılım değiştirilcek sende servise götür
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy J

Merhaba Dilara Elif,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​