cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bıktım!

(Topic created on: 10-07-2021 06:10 PM)
336 Views
Anonimm
Active Level 9
Options
Galaxy J

Arkadaşlar telefonum J4+. Şarja taktığımda telefonun şarjı 'dolmadan' bildirim geliyor gibi ses çıkıyor ve ekran açılıyor, bnede herhalde şarjı doldu o yüzden ötüyor diyorum,ama bir gidiyorum bakıyorum ne bildirim gelmiş nede şarjı dolmuş..

Bu ne yaa niye böyle oluyor??

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy J

Merhaba Karamm,

Farklı bir şarj cihazı ile denemenizi rica ederiz. Aynı sorunu yaşamaya devam ederseniz, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

9 Comments
rasit
Active Level 7
Galaxy J
Sarj soketini temizle 2 ci secenek baska bir sarj aleti ile Dene 3.cu secenek bataryayi degistir adim adim uygula lutfen
Anonimm
Active Level 9
Galaxy J
Bazen başka şarj aleti kullanıyorum onda birşey olmuyor,markası farklı, birşey olur diye korkuyorum .
Anonymous
Not applicable
Galaxy J
Hiç birşey olmaz. En fazla uyumsuz olduğunu algılarsa zaten uyarı veriyor şarj cihazınızı kontrol edin gibisinden. Siz kendi şarj cihazınızın kablosunu değişririn sorun kalmaz
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy J
Şarj bağlantısıyla ilgili bir sorun olabilir Şarj bağlantısını kontrol et Düzelmezse cihazı bi sıfırlayıp bakman iyi olur
Galaxy J
Kardeşim telefon artık planlı eskitme zaten Samsung yine günlük rutin şakasını yapmış yine günlük rutin şaka note 8 in güncelleme desteğini kesmiş yok efendim güvenlik de almayacakmış almasın olan ona olur şuan o kadar öfkelendimki aynı j7 prime2 ve diğer j serisi gibi oldu almıyacakmış öf öf
Galaxy J
Bide telefonunu servise yada iyi bir telefoncuya baktır zaten Samsung ölüme bırakmış sende bi baktır birzdaha yaşasın
Anonimm
Active Level 9
Galaxy J
Daha dün canım samsung'um seni çok seviyorum diyordun, hayırdır ya ne değişti 1 günde 🤣🤣🤣
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy J
Merhaba. Şarj kablonda sorun var . Şarj kablonu değiştiridiğinde sorun giderilmiş olur.
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy J

Merhaba Karamm,

Farklı bir şarj cihazı ile denemenizi rica ederiz. Aynı sorunu yaşamaya devam ederseniz, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​